Naši zákazníci

Pripojte sa do klubu tisícok spokojných zákazníkov, ktorí využívajú LiveAgenta na poskytovanie výnimočných služieb zákazníkom. Vylepšite skúsenosť zákazníkov vďaka riešeniu, ktoré efektívne kombinuje viacero komunikačných kanálov.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
LiveAgent - We reinvented the way companies call with their customers

Rôzne využitia LiveAgenta

LiveAgent sa plne prispôsobuje veľkosti vašej spoločnosti a odvetviu, v ktorom pôsobíte. Pomáhame organizáciám všetkých veľkostí a typov.

Vyskúšajte to zadarmo. Inštalácia trvá menej ako 5 minút.

Business bag - icon

Riešenia pre podniky

Startupy a MSP

Veľké spoločnosti

Vláda

EDU a mimovládne organizácie
…a mnohé ďalšie

Industry Solutions - icon

Riešenia pre odvetvia

E-commerce a služby

Cestovanie a ubytovanie

Marketing a telekomunikácie

Zábava
…a mnohé ďalšie

 • Partly testimonial

  Partly

  Je potešením mať skvelý zákaznícky portál, ktorý zlepšuje naše služby zákazníkom.

 • HostingAdvice.com

  LiveAgent podnecuje našich agentov poskytovať lepšiu, rýchlejšiu a presnejšiu podporu zákazníkom.

 • Covomo

  LiveAgent nám pomohol dosiahnuť 2 dôležité ciele: zvýšenie spokojnosti zákazníkov a objemov predaja.

 • HEWO

  LiveAgent používame od augusta a sme s ním naozaj spokojní.

 • Webmaster deals testimonial

  WebMaster Deals

  Odkedy používame LiveAgenta sa rýchlosť nášho odpovedania zvýšila o 60%.

 • XperienceHR

  Náš konverzný pomer sa za prvý mesiac, od kedy sme nastavili a aktívne začali používať LiveAgent, zvýšil o 325%.

 • TAZAR Group

  Musím povedať, že taký profesionálny prístup k zákazníkom som ešte nezažil.

 • The Workplace Depot

  LiveAgent považujeme za najlepšie riešenie live chatu.

 • CSI Products

  LiveAgent používame na všetkých našich webových stránkach elektronického obchodu. Tento nástroj sa ľahko používa a zvyšuje našu produktivitu.

Budete v dobrých rukách!

Viete, čo majú Huawei, BMW, Yamaha a O2 spoločné? Tipujete správne… Je to LiveAgent!

Skúste to teraz, zadarmo! Nevyžadujeme kreditné karty
G2 Crowd
Trustpilot
GetApp
Súvisiace článkyZákazníci
LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Ohúrte zákazníkov s okamžitými odpoveďami.

Vytvorte viacjazyčnú podporu a zlepšite skúsenosti zákazníkov prostredníctvom vedomostnej bázy LiveAgenta. Znížte zaťaženie zákazníckej podpory a získajte lojálnych zákazníkov.

O Nas - Milniky

Míľniky

LiveAgent offers a variety of software for customer support, including VoIP phone systems, call center management software, and email management software. They also offer a helpdesk solution for startups. The company has won awards and certifications and offers support and a free trial. Their website includes a blog, dictionary, and academy. Social media accounts and a newsletter are available for customers to stay up to date. Quality Unit LLC owns all rights reserved.

Monitorovanie sociálnych sietí je skvelým nástrojom na proaktívne riešenie problémov. Získajte kompletný prehľad o tom, čo sa dnes hovorí o vašom biznise.

Hľadáte nástroj na monitorovanie sociálnych sietí?

Monitorovanie sociálnych sietí je efektívna stratégia na získanie pravdivých recenzií od zákazníkov. LiveAgent ponúka integráciu a vysokú úroveň automatizácie pre podporu zákazníkov.

Zvýšte konverzný pomer vylepšením vybraných aspektov stratégie poskytovania podpory zákazníkom prostredníctvom implementácie live chatu a podpory v reálnom čase.

Zvýšte konverzný pomer pomocou LiveAgenta

Pre zlepšenie konverzného pomeru je dôležité prehodnotiť ponuku a optimalizovať web. Poskytnutie dodatočných benefitov a zameranie na zákazníka môže zvýšiť hodnotu a lojalitu zákazníkov. Dôležitý je aj zákaznícky portál pre centralizáciu služieb a zlepšenie spätných väzieb.

Zlepšite svoju rýchlosť odpovedania o 26% pomocou LiveAgenta. Vaši zákazníci budú mať radosť a objem vášho predaja sa zvýši. Vyskúšajte LiveAgent ešte dnes.

Potrebujete zvýšiť rýchlosť odpovedania?

Zvýšte rýchlosť odpovedania na podnety zákazníkov a zlepšite ich spokojnosť a lojalitu. LiveAgent je perfektný nástroj na dosiahnutie tohto cieľa.

Presuňte súbory napr. obrázky, hudbu, video alebo dokumenty prostredníctvom drag & drop priamo do vašich tiketov v systéme LiveAgent. Je to také ľahké. Prečítajte si o tom viac.

Prílohy

LiveAgent poskytuje softvér pre zákaznícku podporu vrátane chatu, sledovania výkonu a príloh. Ukážka softvéru cez telefonát je k dispozícii na zlepšenie konverzie a spokojnosti zákazníkov. Využite bezplatný 14-dňový skúšobný režim.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

Start Free Trial x