Satur
  • Satur

Satur

So Saturom bezstarostne na cestách po celom svete už 100 rokov

Tradícia a stabilita

Už 100 rokov vám prinášame nezabudnuteľné cestovateľské zážitky a bezstarostné dovolenky. Pobytové a poznávacie zájazdy v Európe a exotike, okružné plavby, lyžovačky a wellness pobyty už potešili 5 generácií našich spokojných klientov.

90000 klientov

Presne toľko spokojných klientov si každoročne vyberá z našej najširšej ponuky dovoleniek a cestuje s nami za oddychom alebo poznávaním.

150 členný tím

O bezstarostnú dovolenku sa stará široký tím profesionálnych delegátov, sprievodcov, animátorov a cestovateľských konzultantov.

7 dní v týždni

Najširšia sieť 43 pobočiek, 600 zmluvných partnerov, infolinka, live chat a webová stránka nám umožňujú byť s vami vždy vtedy, keď sa začínajú vaše cestovateľské plány.

Satur deti

Tím starostlivo vyberaných a odborne vyškolených animátorov si každú sezónu získava srdcia detí. Spokojnosť klientov s rodinným klubom Planet Fun dosahuje 96%.

…a to všetko aj za pomoci a výbornej spolupráce s LiveAgentom.

Komplexná komunikácia na jednom mieste

LiveAgenta sme v minulosti primárne používali ako chatovací nástroj na online komunikáciu s klientmi prostredníctvom webovej stránky. Neskôr sme začali aktívne využívať túto aplikáciu aj na komunikáciu pre vybrané mailové adresy, kde sme potrebovali mať prehľad o dopytoch a ich riešeniach. Naša spoločnosť SATUR má najväčšiu vlastnú predajnú sieť zo všetkých CK na Slovensku, a preto bolo už len otázkou času, kedy dotiahneme aj predajcov z celého Slovenska zo svojich individuálnych mailových adries na jedno miesto.

Aktuálne dokážeme ľahko sledovať históriu kompletnej komunikácie s každým zákazníkom. To poskytuje nášmu tímu predajcov dôležité informácie o všetkých dopytoch a otázkach, s ktorými sa zákazník u nás predtým stretol, a tiež nám pomáha sledovať ako efektívne naši obchodníci tieto dopyty spracovávajú.

…aj interná komunikácia má u nás svoje pravidlá

Naša organizačná štruktúra je pomerne rozsiahla a máme niekoľko oddelení, s potrebou dennej komunikácie. Preto sme sa rozhodli aj vnútropodnikovú komunikáciu maximálne zefektívniť, a aj v rámci jednotlivých oddelení máme vytvorené kontá pre každého kolegu. Okrem iného sa u nás veľkej obľube teší aj interný chat.

LiveAgent aj ako báza znalostí pre našich kolegov

V čase korona krízy sme boli nútení zmeniť aj spôsob interných školení a zdieľania dynamicky sa meniacich informácií, potrebných pre každodennú prácu našich pracovníkov. Rozhodovali sme sa viacerými možnosťami, ako sú intranet, zdieľané súbory, elektronické manuály a pod. Nakoniec padlo rozhodnutie pre využite ,,bázy znalostí“ v aplikácii LiveAgenta. Naši operátori si tento spôsob nevedia vynachváliť. Všetky informácie sú dostupné na jednom mieste s možnosťou fulltextového vyhľadávania, rovnako aj spôsob aktualizácie týchto dát je veľmi jednoduchý, a preto vieme denne zabezpečiť našim kolegom po celom Slovensku aktuálne informácie.

Jozef Granec, SATUR

You will be
in Good Hands!

Join our community of happy clients and provide excellent customer support with LiveAgent.

Naplánujte si ukážku softvéru

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

Close
Schedule a demo
Schedule a one-on-one call
  • How to achieve your business goals with LiveAgent
  • Tour of the LiveAgent so you can get an idea of how it works
  • Answers to any questions you may have about LiveAgent
Naplánujte si ukážku softvéru
Start Free Trial x