Satur
  • Prípadové štúdie
  • Satur

Satur

So Saturom bezstarostne na cestách po celom svete už 100 rokov

Tradícia a stabilita

Už 100 rokov vám prinášame nezabudnuteľné cestovateľské zážitky a bezstarostné dovolenky. Pobytové a poznávacie zájazdy v Európe a exotike, okružné plavby, lyžovačky a wellness pobyty už potešili 5 generácií našich spokojných klientov.

90000 klientov

Presne toľko spokojných klientov si každoročne vyberá z našej najširšej ponuky dovoleniek a cestuje s nami za oddychom alebo poznávaním.

150 členný tím

O bezstarostnú dovolenku sa stará široký tím profesionálnych delegátov, sprievodcov, animátorov a cestovateľských konzultantov.

7 dní v týždni

Najširšia sieť 43 pobočiek, 600 zmluvných partnerov, infolinka, live chat a webová stránka nám umožňujú byť s vami vždy vtedy, keď sa začínajú vaše cestovateľské plány.

Satur deti

Tím starostlivo vyberaných a odborne vyškolených animátorov si každú sezónu získava srdcia detí. Spokojnosť klientov s rodinným klubom Planet Fun dosahuje 96%.

…a to všetko aj za pomoci a výbornej spolupráce s LiveAgentom.

Komplexná komunikácia na jednom mieste

LiveAgenta sme v minulosti primárne používali ako chatovací nástroj na online komunikáciu s klientmi prostredníctvom webovej stránky. Neskôr sme začali aktívne využívať túto aplikáciu aj na komunikáciu pre vybrané mailové adresy, kde sme potrebovali mať prehľad o dopytoch a ich riešeniach. Naša spoločnosť SATUR má najväčšiu vlastnú predajnú sieť zo všetkých CK na Slovensku, a preto bolo už len otázkou času, kedy dotiahneme aj predajcov z celého Slovenska zo svojich individuálnych mailových adries na jedno miesto.

Aktuálne dokážeme ľahko sledovať históriu kompletnej komunikácie s každým zákazníkom. To poskytuje nášmu tímu predajcov dôležité informácie o všetkých dopytoch a otázkach, s ktorými sa zákazník u nás predtým stretol, a tiež nám pomáha sledovať ako efektívne naši obchodníci tieto dopyty spracovávajú.

…aj interná komunikácia má u nás svoje pravidlá

Naša organizačná štruktúra je pomerne rozsiahla a máme niekoľko oddelení, s potrebou dennej komunikácie. Preto sme sa rozhodli aj vnútropodnikovú komunikáciu maximálne zefektívniť, a aj v rámci jednotlivých oddelení máme vytvorené kontá pre každého kolegu. Okrem iného sa u nás veľkej obľube teší aj interný chat.

LiveAgent aj ako báza znalostí pre našich kolegov

V čase korona krízy sme boli nútení zmeniť aj spôsob interných školení a zdieľania dynamicky sa meniacich informácií, potrebných pre každodennú prácu našich pracovníkov. Rozhodovali sme sa viacerými možnosťami, ako sú intranet, zdieľané súbory, elektronické manuály a pod. Nakoniec padlo rozhodnutie pre využite ,,bázy znalostí“ v aplikácii LiveAgenta. Naši operátori si tento spôsob nevedia vynachváliť. Všetky informácie sú dostupné na jednom mieste s možnosťou fulltextového vyhľadávania, rovnako aj spôsob aktualizácie týchto dát je veľmi jednoduchý, a preto vieme denne zabezpečiť našim kolegom po celom Slovensku aktuálne informácie.

Jozef Granec, SATUR

Pozrite si zvyšok príbehov

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

Start Free Trial x