One help desk solution for different industries

Whether you’re in healthcare
or automotive, LiveAgent
is an asset.

  • ✓ No setup fee    
  • Customer service 24/7    
Used by
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Boost advocacy

Create a positive CX that will make your customers talk.

24%

Cut down response times

Improve first response rates with automated ticket routing.

37%

Decrease ticket volume

Reduce the influx of support tickets with a knowledge base.

Industry background

Valuable in every single industry

Objavte, ako sa LiveAgent prispôsobuje potrebám rôznych priemyselných odvetví. Zistite prípady použitia a referencie našich súčasných zákazníkov z viacerých priemyselných oblastí. Zistite, ako LiveAgent dokáže vyhovieť vašim požiadavkám, a vylepšite tak aj svoju zákaznícku podporu pomocou správneho help desk softvéru.

Preskúmajte, ako sa LiveAgent prispôsobí a naplní potreby špecifických odvetví

Identify prospective customers in real-time by analyzing customer behavior and data, visited pages, and site referrers.

Learn more

Create virtual showrooms and deliver personalized shopping experiences with advanced features like real-time chat and HD video calls.

Learn more

Create comprehensive customer profiles and communicate with your clients through a multitude of channels such as email or live chat.

Learn more

Create a flexible support system for your customers by allowing them to start a conversation at any time across multiple channels.

Learn more

Connect with your customers at scale and provide support on the channels they use most from one streamlined app.

Learn more

Streamline all communications into a single ticketing system that integrates with over 130 external tools such as Stripe or PayPal.

Learn more

Make more sales by monitoring your website visitor’s behavior and by creating personalized product recommendations in real-time.

Learn more

Keep an eye on your ROI and stay on top of your performance with our robust analytics, time tracking, and reporting tools.

Learn more

Deliver exceptional customer service experiences with real-time support options and self-service hubs.

Learn more

Boost your recruitment with the right automation workflows and focus on building lasting relationships.

Learn more

Build a rock-solid foundation for your marketing campaigns and sync your customer’s data with your favorite tools.

Learn more

Engage with potential clients, provide them with personalized support, and turn web traffic into a growing revenue stream.

Learn more

Provide smarter customer support through live chat, interactive voice response technology (IVR), and unique CRM insights.

Learn more

Nourish lifelong brand loyalty by providing personalized sales, onboarding, and support experience.

Learn more

Use tags and tag reports to identify recurring problems and create actionable insights and improvement plans.

Learn more

Collect customer information and use it to create personalized recommendations and unforgettable shopping experiences.

Learn more

Keep track of your performance and growth metrics with our robust analytics, comprehensive reports, and valuable integrations.

Learn more

Save more with LiveAgent

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Rast len s tými najlepšími

Pridajte sa k neustále rastúcemu zoznamu spoločností, ktoré sa spoliehajú na LiveAgent a pochádzajú z rôznych priemyselných odvetví. Naučte sa, ako využívajú výhody viackanálovej komunikačnej platformy a ako z nich môže mať prospech aj vaša spoločnosť.

Budete v dobrých rukách!

Viete, čo majú Huawei, BMW, Yamaha a O2 spoločné? Tipujete správne... Je to LiveAgent!

Skúste to teraz zadarmo Nevyžadujeme kreditné karty
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Súvisiace článkyOdvetvie
Live Chat je ideálnym spôsobom, ako poskytnúť kvalitnú zákaznícku podporu. Vyberte si dizajn a vložte chat na svoje webové stránky práve teraz s LiveAgentom.

Tlačidlo chatu

Vytvorte často kladené otázky a články pre zákaznícku podporu na webovej stránke a získajte Live chat tlačidlo zadarmo, ako aj 30-dňovú skúšobnú verziu od LiveAgent.

LiveAgent je help desk softvér, ktorý sa prispôsobuje potrebám rôznych obchodných modelov. LiveAgent môže pomôcť vašej spoločnosti v oblasti poskytovania zákazníckej podpory. Začnite bezplatnú skúšobnú verziu na 14 dní. Nevyžadujeme kreditné karty. Preskúmajte, ako sa LiveAgent prispôsobí a naplní potreby špecifických podnikov.

Komplexné riešenie pre rôzne typy podnikov

Spoločnosť LiveAgent poskytuje softvér zákazníckej podpory a telefónne systémy VoIP. Okrem toho ponúka rôzne služby a blog. LiveAgent vytvára účty pre svojich zákazníkov.

Would you like to learn more about LiveAgent? Request a free demo to learn more about LiveAgent and how it can help you succeed.

Naplánujte si ukážku softvéru

The LiveAgent software offers a demo call to help achieve business goals, such as customer satisfaction and increased sales. The call provides information about pricing, tools, features, integrations, and can be personalized to specific needs. The demo call lasts around 30 minutes but can be extended if necessary. Inviting colleagues to the call is possible and a trial account is not necessary, but useful. Setup and training sessions are also available for customer onboarding.

Viac než 35.000 spoločností po celom svete používa softvér LiveAgent pre poskytovanie lepšieho zákazníckeho servisu. Registrácia vám zaberie menej než 60 sekúnd. Na začiatok nevyžadujeme kreditné karty.

Začnite svoju bezplatnú skúšobnú verziu už dnes

LiveAgent je softvér zákazníckej podpory pre začínajúce podniky. Obsahuje mnoho integrácií a funkcií, ako aj podporný portál a systém správy sťažností. Softvér sa tiež používa pre telefónne systémy VoIP a správu e-mailov. LiveAgent ponúka bezplatné skúšobné obdobie a partnerský program. Spoločnosť je ocenená a certifikovaná.

Presuňte súbory napr. obrázky, hudbu, video alebo dokumenty prostredníctvom drag & drop priamo do vašich tiketov v systéme LiveAgent. Je to také ľahké. Prečítajte si o tom viac.

Prílohy

Články bázy znalostí môžu byť obohatené prílohami, čo zvyšuje hodnotu pre zákazníkov. LiveAgent ponúka funkciu na jednoduché odosielanie príloh cez chat alebo e-mail.

Skvelý zákaznícky servis môžete dosiahnuť iba vďaka správnemu help desk softvéru. Vyskúšajte si softvér LiveAgent cez 14-dňovú skúšobnú verziu. Vytvárajte si pevné vzťahy s lojálnymi zákazníkmi a zvyšujte vaše predaje.

Porovnávatealternatívy help desk softvéru?

LiveAgent offers a range of pricing plans including Essential, Blossom, and Team, with prices ranging from €9/m to €39/m. Additional features like branding and a business plan with round-the-clock customer support are available at higher prices. LiveAgent also offers a 14-day free trial with 3,000+ positive reviews on Trustpilot, GetApp and G2 Crowd. The summary encourages businesses to try LiveAgent to revive their overall productivity and offers them a comparison to other similar competitors in the market.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru