One help desk solution for different industries

Whether you’re in healthcare
or automotive, LiveAgent
is an asset.

  • ✓ No setup fee    
  • ✓ Customer service 24/7    
Used by
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Boost advocacy

Create a positive CX that will make your customers talk.

24%

Cut down response times

Improve first response rates with automated ticket routing.

37%

Decrease ticket volume

Reduce the influx of support tickets with a knowledge base.

Industry background

Valuable in every single industry

Objavte, ako sa LiveAgent prispôsobuje potrebám rôznych priemyselných odvetví. Zistite prípady použitia a referencie našich súčasných zákazníkov z viacerých priemyselných oblastí. Zistite, ako LiveAgent dokáže vyhovieť vašim požiadavkám, a vylepšite tak aj svoju zákaznícku podporu pomocou správneho help desk softvéru.

Preskúmajte, ako sa LiveAgent prispôsobí a naplní potreby špecifických odvetví

Identify prospective customers in real-time by analyzing customer behavior and data, visited pages, and site referrers.

Learn more

Create virtual showrooms and deliver personalized shopping experiences with advanced features like real-time chat and HD video calls.

Learn more

Create comprehensive customer profiles and communicate with your clients through a multitude of channels such as email or live chat.

Learn more

Create a flexible support system for your customers by allowing them to start a conversation at any time across multiple channels.

Learn more

Connect with your customers at scale and provide support on the channels they use most from one streamlined app.

Learn more

Streamline all communications into a single ticketing system that integrates with over 130 external tools such as Stripe or PayPal.

Learn more

Make more sales by monitoring your website visitor’s behavior and by creating personalized product recommendations in real-time.

Learn more

Keep an eye on your ROI and stay on top of your performance with our robust analytics, time tracking, and reporting tools.

Learn more

Deliver exceptional customer service experiences with real-time support options and self-service hubs.

Learn more

Boost your recruitment with the right automation workflows and focus on building lasting relationships.

Learn more

Build a rock-solid foundation for your marketing campaigns and sync your customer’s data with your favorite tools.

Learn more

Engage with potential clients, provide them with personalized support, and turn web traffic into a growing revenue stream.

Learn more

Provide smarter customer support through live chat, interactive voice response technology (IVR), and unique CRM insights.

Learn more

Nourish lifelong brand loyalty by providing personalized sales, onboarding, and support experience.

Learn more

Use tags and tag reports to identify recurring problems and create actionable insights and improvement plans.

Learn more

Collect customer information and use it to create personalized recommendations and unforgettable shopping experiences.

Learn more

Keep track of your performance and growth metrics with our robust analytics, comprehensive reports, and valuable integrations.

Learn more

Save more with LiveAgent

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Rast len s tými najlepšími

Pridajte sa k neustále rastúcemu zoznamu spoločností, ktoré sa spoliehajú na LiveAgent a pochádzajú z rôznych priemyselných odvetví. Naučte sa, ako využívajú výhody viackanálovej komunikačnej platformy a ako z nich môže mať prospech aj vaša spoločnosť.

Budete v dobrých rukách!

Viete, čo majú Huawei, BMW, Yamaha a O2 spoločné? Tipujete správne... Je to LiveAgent!

Skúste to teraz zadarmo Nevyžadujeme kreditné karty

FAQ

What industries can benefit from using help desk software?

Help desk software is very beneficial for different industries, such as accounting, automotive, banking, insurance, e-commerce, entertainment, esports, fashion, forex, healthcare, HR & recruitment, marketing, real estate, retail, SaaS, software, and more.

How can LiveAgent improve customer service in your company?

LiveAgent is a great help desk software solution for better customer service since it gathers all customer issues into one interface. Thus, your agents don't need to switch between platforms anymore. Moreover, LiveAgent's knowledge base feature allows you to provide self-service support to your customers, so they can easily find information on their own without contacting support agents.

Related Articles to Odvetvie
LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Bezstresový softvér zákazníckej podpory na sociálnych sieťach

LiveAgent je ideálny softvér pre zákaznícku podporu na sociálnych médiách. Je vybavený funkciami pre každú z takmer všetkých značiek vrátane Facebooku, Twitteru, Instagramu, Vibera a WhatsAppu. Cez spoľahlivý tiketový systém dokáže distribuovať komunikáciu a pomáhať podnikom uspokojiť potreby zákazníkov. Sociálne médiá sú pre zákaznícku podporu dôležité, pretože ľudia tam trávia veľa času. Implementovať správnu stratégiu zahŕňa ujasniť si cieľové publikum.

Softver Zakaznickej Podpory Na Socialnych Sietach

Softver Zakaznickej Podpory Na Socialnych Sietach

Podpora zákazníkov na sociálnych sieťach je novou záležitosťou. Softvér zákazníckej podpory umožňuje zhromažďovať správy zo sociálnych sietí a jednoducho komunikovať s publikom. Hlavnou výhodou je súčasť multifunkčného help desku. Pri výbere správneho softvéru by ste si mali spísať všetky požiadavky, zvážiť možnosti ako live chat, call centrum, alebo samoobslužný portál.

Upútajte pozornosť Vášho klienta dramatickým znížením prevádzkových úloh pomocou LiveAgent, najlepšie hodnoteného softvéru technickej podpory pre malé a stredné podniky v roku 2019.

Help desk softvér pre agentúry

LiveAgent ponúka viackanálové riešenie technickej podpory a oddelenia, ktoré pomáhajú klientom znižovať šírenie informácií a ušetriť čas pri opakovaných úlohách. Agentúrne podniky radi využívajú túto službu pre svojich klientov. Produkty LiveAgent zahŕňajú live chat, zákaznícky portál a pokročilé postupy pri predaji tiketov.

Zvýšte konverzný pomer vylepšením vybraných aspektov stratégie poskytovania podpory zákazníkom prostredníctvom implementácie live chatu a podpory v reálnom čase.

Zvýšte konverzný pomer pomocou LiveAgenta

Pre zlepšenie konverzného pomeru by ste mali prehodnotiť svoju ponuku. Mali by ste tiež optimalizovať svoj web testovaním nových prvkov A/B metódou, použivaním silných call-to-action prvkov a zabezpečením správneho zobrazenia obsahu na mobilných zariadeniach. Skontrolujte aj umiestnenie hlavičky a pozíciu tlačidiel / formulárov. Ak zákazníci nekupujú, buď je ponuka príliš drahá alebo neprináša dostatočnú hodnotu. Pre optimalizáciu ponuky môžete zvážiť znižovanie ceny, zlepšenie funkčnosti a ponúkanie dopravy zdarma či ďalších výhod pre zákazníkov. Zverejnenie neodolateľnej ponuky môže byť taktiež efektívnym krokom.

Rozšírte vaše podnikanie pomocou LiveAgenta, najviac a najlepšie hodnoteného help desk softvéru roku 2020. Zostaňte v bližšom kontakte s vašimi zákazníkmi a pomôžte im vyriešiť ich požiadavky rýchlejšie vďaka pokročilým funkciám.

Help desk softvér pre podnikateľov

Možno si vytvoriť účet zdarma na LiveAgent. Zasielajte novinky o produkte a promo materiály. Bezplatná skúšobná verzia na 7 alebo 30 dní, vyžaduje sa firemná e-mailová adresa. Osobné e-maily sa dajú spravovať tiketovacím softvérom. Neobmedzené úložisko a rôzne funkcie uľahčujú prácu.

Call Centrum Alternativy

Call Centrum Alternativy

Viacero spokojných zákazníkov odporúča LiveAgent ako skvelý nástroj na poskytovanie podpory, komunikáciu so zákazníkmi a zvyšovanie spokojnosti zákazníkov. LiveAgent je spoľahlivý a cenovo efektívny, pričom dokáže riešiť veľký počet požiadaviek z rôznych kanálov a má množstvo užitočných funkcií prehľadov.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru