One help desk solution for different industries

Whether you’re in healthcare
or automotive, LiveAgent
is an asset.

  • ✓ No setup fee
  • ✓ Customer service 24/7
Used by
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Boost advocacy

Create a positive CX that will make your customers talk.

24%

Cut down response times

Improve first response rates with automated ticket routing.

37%

Decrease ticket volume

Reduce the influx of support tickets with a knowledge base.

Industry background

Valuable in every single industry

Objavte, ako sa LiveAgent prispôsobuje potrebám rôznych priemyselných odvetví. Zistite prípady použitia a referencie našich súčasných zákazníkov z viacerých priemyselných oblastí. Zistite, ako LiveAgent dokáže vyhovieť vašim požiadavkám, a vylepšite tak aj svoju zákaznícku podporu pomocou správneho help desk softvéru.

Preskúmajte, ako sa LiveAgent prispôsobí a naplní potreby špecifických odvetví

Identify prospective customers in real-time by analyzing customer behavior and data, visited pages, and site referrers.

Learn more

Create virtual showrooms and deliver personalized shopping experiences with advanced features like real-time chat and HD video calls.

Learn more

Create comprehensive customer profiles and communicate with your clients through a multitude of channels such as email or live chat.

Learn more

Create a flexible support system for your customers by allowing them to start a conversation at any time across multiple channels.

Learn more

Connect with your customers at scale and provide support on the channels they use most from one streamlined app.

Learn more

eŠporty

Streamline all communications into a single ticketing system that integrates with over 130 external tools such as Stripe or PayPal.

Learn more

Make more sales by monitoring your website visitor’s behavior and by creating personalized product recommendations in real-time.

Learn more

Keep an eye on your ROI and stay on top of your performance with our robust analytics, time tracking, and reporting tools.

Learn more

Deliver exceptional customer service experiences with real-time support options and self-service hubs.

Learn more

Boost your recruitment with the right automation workflows and focus on building lasting relationships.

Learn more

Build a rock-solid foundation for your marketing campaigns and sync your customer’s data with your favorite tools.

Learn more

Engage with potential clients, provide them with personalized support, and turn web traffic into a growing revenue stream.

Learn more

Provide smarter customer support through live chat, interactive voice response technology (IVR), and unique CRM insights.

Learn more

Nourish lifelong brand loyalty by providing personalized sales, onboarding, and support experience.

Learn more

Use tags and tag reports to identify recurring problems and create actionable insights and improvement plans.

Learn more

Collect customer information and use it to create personalized recommendations and unforgettable shopping experiences.

Learn more

Keep track of your performance and growth metrics with our robust analytics, comprehensive reports, and valuable integrations.

Learn more

Save more with LiveAgent

LiveAgent Product Tour | Live Agent02:25Youtube video: LiveAgent Product Tour
Live Agent

Rast len s tými najlepšími

Pridajte sa k neustále rastúcemu zoznamu spoločností, ktoré sa spoliehajú na LiveAgent a pochádzajú z rôznych priemyselných odvetví. Naučte sa, ako využívajú výhody viackanálovej komunikačnej platformy a ako z nich môže mať prospech aj vaša spoločnosť.

Súvisiace článkyOdvetvie
Skvelý zákaznícky servis začína lepším help desk softvérom. Pozrite si výhody LiveAgenta a začnite s ním za 5 minút.

Poskytujte excelentnú zákaznícku podporu

Text obsahuje informácie o niekoľkých slovenských spoločnostiach a ich produktov a službách. Cestovná kancelária SATUR má viac ako 100-ročné skúsenosti v oblasti cestovania a je najväčšou slovenskou kanceláriou s viac ako 90 000 klientmi. FrëschKëscht sa začala ako školský projekt a teraz je skutočnou spoločnosťou s dobrou zákazníckou službou a úspechom. Post Affiliate Pro je popredný sledovací softvér pre affiliate marketing. ZľavaDňa je slovenský eshop s ponukou zľavov na produkty, služby a darčeky. Websupport je poskytovateľ webhostingu a registrácie domén na Slovensku a v Českej republike. SolidTrust Pay je poskytovateľom platobných služieb pre jednotlivcov a podnikateľov.

LiveAgent ponúka migráciu dát zadarmo. LiveAgent je najlepšie hodnotený softvér technickej podpory pre malé a stredné podniky za rok 2019 a 2020. Pridajte sa k spoločnostiam ako Huawei, BMW, Yamaha, O2 a Oxford University a poskytujte podporu na celosvetovej úrovni.

Prechádzate z Birdseed na LiveAgent?

LiveAgent je softvér technickej podpory pre malé a stredné podniky. Ponúka integráciu, migráciu dát a produktové zmeny. Získajte LiveAgent zadarmo alebo vyberte platený plán.

LiveAgent spája vynikajúci live chat, tiketovanie a automatizáciu. Zlepšite svoj marketing so správnym help desk softvérom od LiveAgenta.

Potrebujete zlepšiť svoju marketingovú stratégiu?

Zlepšite marketingovú stratégiu odpovedaním a spracúvaním zákazníckych podnetov na sociálnych sieťach a pomocou help desk softvéru, ktorý vám pomôže udržať prehľad. Snažte sa vytvoriť dobrý prvý dojem a zlepšiť svoje predajné taktiky.

LiveAgent v sebe spája skvelý live chat, tiketovanie a automatizáciu, vďaka čomu zákazníkom poskytujeme nadpriemernú zákaznícku podporu. Zvýšte svoje predaje s LiveAgentom už dnes.

Zvýšte vaše predaje vďaka softvéru LiveAgent!

Najlepšie stratégie na zvýšenie predaja zahŕňajú poskytovanie hodnoty zákazníkom, znižovanie ich úsilia a poskytovanie rýchlych a profesionálnych služieb. LiveAgent je preferovaným help desk softvérom s viac ako 180 funkcionalitami a 40 integráciami, ktorý pomáha zvyšovať predaje.

Vzdelávacie a mimovládne organizácie majú zvyčajne podiel na budovaní pevných osobných vzťahov, pretože práve to je ich náplňou. Je však dobrým nápadom pokryť vaše osobné aktivity pomocou služby LiveAgent, aby ste si ušetrili zdroje prevádzkového času.

Help desk softvér pre EDU a mimovládne inštitúcie

Ponúkame prenos dát z populárnych help desk riešení. LiveAgent zabezpečuje najvyššie bezpečnostné štandardy a zvyšuje spokojnosť zákazníkov. Zákazníci vyzdvihujú jednoduché použitie a skvelú podporu.

LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Bezstresový softvér zákazníckej podpory na sociálnych sieťach

Vylepšite zákaznícku podporu prostredníctvom sociálnych médií s LiveAgent, ktorý vám pomôže spravovať komunikáciu a riešiť problémy zákazníkov efektívne a rýchlo. Začnite bezplatnú skúšobnú verziu.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

Start Free Trial x