Ocenenia a certifikáty

Získajte viacej informácií o rôznych oceneniach a certifikátoch kvality, ktoré LiveAgent získal v priebehu rokov.

  • ✓ Žiadny poplatok za nastavenie    
  • ✓ Zákaznícka podpora 24/7    
  • ✓ Nevyžadujeme kreditné karty    
  • ✓ Možnosť zrušenia kedykoľvek
Využívaný spoločnosťami ako
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Awards header logo
Smiling woman with crossed arms
Medal icon

LiveAgent a jeho ocenenia

Naša služba sa vyznačuje špičkovou kvalitou, ktorá bola mnohokrát ocenená poprednými spoločnosťami pôsobiacimi v segmente SaaS a B2B. Medzi tieto spoločnosti patria najpopulárnejšie online platformy na hodnotenie služieb a produktov a organizácie sprostredkúvajúce hodnotenia odborníkov v oblasti help desku. LiveAgent si tak upevnil svoju pozíciu lídra v niekoľkých kľúčových kategóriách vrátane help desk a live chat softvéru, call centra či softvéru na poskytovanie podpory zákazníkov.

Select year
  • 2021-sk
  • 2020-sk

2021-sk

Súvisiace článkyOcenenia
Určite zručnosti vašich agentov pomocou úrovne agenta. Úrovne sú súčasťou gamifikácie a môžu motivovať vašich agentov k ešte väčším úspechom.

Úrovne

LiveAgent je softvér zákazníckej podpory, ktorý ponúka rôzne funkcie a integrácie. Systém je populárny a podporuje aj VoIP.

LiveAgent is help desk software with more than 180 features. Support your agents and customers with excellent features immediately.

Validátor hesiel a revízny záznam

Zákaznícki softvér, telefónne systémy VoIP a samoobslužný softvér sú niektoré z populárnych produktov ponúkaných spoločnosťou LiveAgent.

Would you like to learn more about LiveAgent? Request a free demo to learn more about LiveAgent and how it can help you succeed.

Naplánujte si ukážku softvéru

The LiveAgent software offers a demo call to help achieve business goals, such as customer satisfaction and increased sales. The call provides information about pricing, tools, features, integrations, and can be personalized to specific needs. The demo call lasts around 30 minutes but can be extended if necessary. Inviting colleagues to the call is possible and a trial account is not necessary, but useful. Setup and training sessions are also available for customer onboarding.

Zistite, aké benefity poskytuje náš help desk softvér a naplánujte si online telefonát - ukážku LiveAgent softvéru s jedným z našich špecialistov už dnes.

Zarezervujte si prehliadku softvéru cez telefonát

Book a software demonstration over the phone and gain a competitive advantage by talking to one of our customer support agents. Experience firsthand the benefits of LiveAgent software and see how it works. Our product is popular with customers, and we offer various features, integrations, and alternatives. We also provide support, data migration, and portal access. Our company has won awards and certificates, and we have a blog, dictionary, academy, and webinars. Our affordable software solutions cover customer support, call center systems, complaint management, and more. Contact us for sales inquiries and subscribe to our newsletter for updates and discounts.

LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Bezstresový softvér zákazníckej podpory na sociálnych sieťach

Zákaznícka podpora pre sociálne siete umožňuje zhromažďovať správy a interakcie zákazníkov z rôznych kanálov na jednom paneli. Finančne efektívne a jednoduché riešenie.

Určite zručnosti vašich agentov pomocou úrovne agenta. Úrovne sú súčasťou gamifikácie a môžu motivovať vašich agentov k ešte väčším úspechom.

Úrovne

LiveAgent poskytuje softvér zákazníckej podpory a call centra. Obsahuje rôzne funkcie, integrácie a alternatívy pre začínajúce podniky.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru