Preneste si svoje dáta do LiveAgenta

Prenos dát medzi rôznymi riešeniami help desku nemusí byť raketová veda. Pohodlne si preneste vaše dáta zo súčasného help desk softvéru do LiveAgenta využitím niektorého z našich vopred pripravených pluginov alebo kontaktujte našich špecialistov technickej podpory, ktorí vás budú procesom prenášania dát sprevádzať.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Migrate data to LiveAgent on your own

Využite naše vopred pripravené pluginy

V niektorých prípadoch ponúkame budúcim zákazníkom vopred pripravený plugin, ktorý jednoducho prenesie vaše údaje od starého poskytovateľa do nášho riešenia LiveAgent. Všetko, čo musíte urobiť, je prihlásiť sa do svojho LiveAgent účtu a kliknúť na prepínač. Prenos bude vyžadovať iba váš API kľúč – nie je potrebné žiadne ďalšie kódovanie.

Viac informácií

Bezplatný a asistovaný prenos dát

Spojte sa s nami prostredníctvom live chatu alebo e-mailu a dajte nám vedieť, aký typ prenosu dát preferujete. Vaše dáta radi migrujeme, zatiaľ čo vy budete sedieť a vychutnávať si voľno a šálku dobrej kávy.

Data migration from one solution to another

Aké typy údajov si môžete preniesť zo svojho súčasného help desk softvéru?

3 stars feedback

Spätná väzba

Preneste si všetku spätnú väzbu získanú na vašom zákazníckom portáli.

Manager - icon

Ľudia

Jednoducho si preneste dáta o agentoch, administrátoroch, koncových užívateľoch a zákazníkoch.

Tags

Značky

Preneste si všetky oddelenia a značky tiketov.

Email received in inbox

Tikety

Preneste si údaje o všetkých tiketoch, prílohách, poliach kontaktov a poliach tiketov.

 

Hlavné výhody, ktoré zákazníci získajú po prechode na LiveAgent

Customer providing review for service on mobile phone

Špičková zákaznícka podpora

Naši agenti sú pripravení zodpovedať všetky vaše otázky a pomôcť s vyriešením problémov 24/7/365.

Ultimate omni-channel help desk software experience

Komplexné help desk riešenie

Náš softvér ponúka viac ako 180 rôznych funkcionalít, ktoré sú navyše doplnené o 40+ integrácií.

Person collecting papers into the net

Významné úspory a návratnosť investícií

LiveAgent ponúka navždy bezplatný plán a okrem toho aj ďalšie tri spoplatnené plány za výhodné ceny.

Multilingual support in LiveAgent

Viacjazyčná podpora

LiveAgent je dostupný vo viac ako 43 prekladoch (niektoré len čiastočne) a zároveň ponúka aj podporu jazykovo prispôsobiteľných widgetov.

Email ticketing

Objavte silu a možnosti univerzálnej schránky

LiveAgent zjednodušuje a zefektívňuje celý váš proces poskytovania zákazníckej podpory. Už viac nebudete musieť monitorovať viacero účtov na sociálnych sieťach či rôznych zariadeniach. Naša univerzálna schránka spája a zjednocuje správy zo všetkých vašich komunikačných kanálov – sociálnych sietí, e-mailov, live chatu, telefonických hovorov a videohovorov – je len na vás, ktoré si vyberiete. Po odoslaní týchto správ na hlavný panel LiveAgent sa automaticky prevedú na tikety.

Dostupný live chat, aj keď ste offline

Využite výhody nášho robustného live chat softvéru, ktorý vám umožňuje chatovať s návštevníkmi webových stránok v reálnom čase a dokonca prijíma správy aj po vami definovaných pracovných hodinách. Správy prijaté v režime offline sa automaticky konvertujú na tradičný e-mailový tiket, ktorý môžete nájsť vo vašom hlavnom paneli LiveAgent.

Medzi ďalšie funkcie patria plne prispôsobiteľné chatové tlačidlá, formuláre, pozvánky na chat a „režim zobrazenia písania správ v reálnom čase“, ktorý vám umožňuje zistiť, čo zákazníci, s ktorými chatujete, píšu skôr, ako odošlú svoje správy. „Režim zobrazenia písania správ v reálnom čase“ vám tiež umožňuje zobraziť aktuálnu otvorenú adresu URL návštevníka, s ktorým chatujete.

Live chat as a part of the help desk software
LiveAgent - Mobile help desk application

Poskytujte podporu zákazníkom prostredníctvom iOS a Android aplikácií

Pretože vynikajúca zákaznícka podpora vyžaduje flexibilitu a mobilitu, zaistili sme, aby bol LiveAgent k dispozícii v obchodoch s aplikáciami pre iOS aj Android. Odpovedajte na tikety v pohybe, aby boli vaši zákazníci spokojní.

Získajte viac za menej s LiveAgentom

LiveAgent je najviac a najlepšie hodnotený help desk softvér pre malé a stredné podniky v rokoch 2020 a 2021. Pridajte sa do klubu spoločností ako Huawei, BMW, Yamaha a Oxford pri poskytovaní podpory svojim zákazníkom na svetovej úrovni.

Package Name

Ticket

Vhodný pre malé spoločnosti a podnikateľov

$15 /mesiac
Package Name

Ticket+chat

Ideálny pre malé a stredné podniky

$29 /mesiac

Preneste si dáta do LiveAgenta už dnes

Preneste si zadarmo svoje údaje od ktoréhokoľvek z nižšie uvedených poskytovateľov riešení technickej podpory. Začnite ešte dnes, radi vám pomôžeme

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim

Budete v dobrých rukách!

Viete, čo majú Huawei, BMW, Yamaha a O2 spoločné? Tipujete správne… Je to LiveAgent!

Skúste to teraz, zadarmo! Nevyžadujeme kreditné karty
G2 Crowd
Trustpilot
GetApp
Súvisiace článkyPrenos dát do LiveAgenta
Skvelý zákaznícky servis začína lepším help desk softvérom. Pozrite si výhody LiveAgenta a začnite s ním za 5 minút.

Poskytujte excelentnú zákaznícku podporu

Text obsahuje informácie o niekoľkých slovenských spoločnostiach a ich produktov a službách. Cestovná kancelária SATUR má viac ako 100-ročné skúsenosti v oblasti cestovania a je najväčšou slovenskou kanceláriou s viac ako 90 000 klientmi. FrëschKëscht sa začala ako školský projekt a teraz je skutočnou spoločnosťou s dobrou zákazníckou službou a úspechom. Post Affiliate Pro je popredný sledovací softvér pre affiliate marketing. ZľavaDňa je slovenský eshop s ponukou zľavov na produkty, služby a darčeky. Websupport je poskytovateľ webhostingu a registrácie domén na Slovensku a v Českej republike. SolidTrust Pay je poskytovateľom platobných služieb pre jednotlivcov a podnikateľov.

LiveAgent je help desk softvér, ktorý sa prispôsobuje potrebám rôznych obchodných modelov. LiveAgent môže pomôcť vašej spoločnosti v oblasti poskytovania zákazníckej podpory. Začnite bezplatnú skúšobnú verziu na 14 dní. Nevyžadujeme kreditné karty. Preskúmajte, ako sa LiveAgent prispôsobí a naplní potreby špecifických podnikov.

Komplexné riešenie pre rôzne typy podnikov

LiveAgent je populárny nástroj zákazníckej podpory s funkčnými integráciami a dostupným partnerstvom. Získal ocenenia a pozitívne recenzie od spokojných zákazníkov. Ponúka aj blog, slovník, akadémiu a webináre. Jeho softvérové riešenia zahŕňajú call centrá, portály a správu e-mailov. Spoločnosť poskytuje aj kontaktné informácie a možnosť prihlásenia sa k odberu noviniek.

Vytvárajte úžasné zákaznícke portály, bázy znalostí a zložité stromy IVR. Filtrujte tikety podľa značiek, oddelení, problémov alebo komunikačných kanálov. Priraďte a automaticky preneste zodpovednosť za konkrétne tikety na daných agentov alebo oddelenia. Usporiadajte, preneste a vyriešte podnety zákazníkov z centralizovaného panela. Všetko s LiveAgentom.

Let's elevate customer care together

LiveAgent je komplexným softvérom pre zákaznícku podporu, ktorý pomáha rýchlo a efektívne komunikovať so zákazníkmi prostredníctvom chatu, e-mailov a sociálnych médií. Ponúka tiež možnosť vytvárať bázy znalostí a poskytovať nepretržitú podporu. Mnohí spokojní klienti odporúčajú LiveAgent pre jeho spoľahlivosť a jednoduché používanie.

LiveAgent spája vynikajúci live chat, tiketovanie a automatizáciu. Zlepšite svoj marketing so správnym help desk softvérom od LiveAgenta.

Potrebujete zlepšiť svoju marketingovú stratégiu?

Zlepšite marketingovú stratégiu odpovedaním a spracúvaním zákazníckych podnetov na sociálnych sieťach a pomocou help desk softvéru, ktorý vám pomôže udržať prehľad. Snažte sa vytvoriť dobrý prvý dojem a zlepšiť svoje predajné taktiky.

LiveAgent v sebe spája skvelý live chat, tiketovanie a automatizáciu, vďaka čomu zákazníkom poskytujeme nadpriemernú zákaznícku podporu. Zvýšte svoje predaje s LiveAgentom už dnes.

Zvýšte vaše predaje vďaka softvéru LiveAgent!

Najlepšie stratégie na zvýšenie predaja zahŕňajú poskytovanie hodnoty zákazníkom, znižovanie ich úsilia a poskytovanie rýchlych a profesionálnych služieb. LiveAgent je preferovaným help desk softvérom s viac ako 180 funkcionalitami a 40 integráciami, ktorý pomáha zvyšovať predaje.

LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Bezstresový softvér zákazníckej podpory na sociálnych sieťach

Vylepšite zákaznícku podporu prostredníctvom sociálnych médií s LiveAgent, ktorý vám pomôže spravovať komunikáciu a riešiť problémy zákazníkov efektívne a rýchlo. Začnite bezplatnú skúšobnú verziu.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

Start Free Trial x