Atomer
  • Prípadové štúdie
  • Atomer

Atomer

Atomer poskytuje svojim zákazníkom možnosť prenájmu kompletného webového systému s ktorým môžu ľahko vytvárať online obchody alebo webstránky. Ich tím si uvedomuje, že prvotriedny systém nemôže fungovať bez prvotriednej technickej podpory. Po otestovaní niekoľkých tiketovacích systémov prišli k záveru, že LiveAgent je jediný, ktorý im vyhovoval a spĺňal ich požiadavky.

Martin Drugaj zo spoločnosti Atomer hovorí: LiveAgent nám pomáha vyriešiť požiadavky zákazníkov na dennej báze. Rozhodnutie použiť tento help desk softvér bolo tou správnou voľbou a 95% spokojnosť zákazníkov je toho dôkazom.

Práca s LiveAgentom

Martin dodáva: “Naši zamestnanci si na LiveAgent rýchlo zvykli. Práca s LiveAgentom je ľahká a intuitívna. Našim zákazníkom denne pomáhame vyriešiť ich požiadavky a sme veľmi radi, že našim nástrojom k tomuto je práve LiveAgent. Ponúka skvelú transparentnosť v komunikácii medzi nami a zákazníkom.”

“Ponúka skvelú transparentnosť v komunikácii medzi nami a zákazníkom.”

Vďaka live chatu, ktorý je súčasťou LiveAgenta môžu naši zákazníci kontaktovať podporu v reálnom čase a ihneď dostať odpoveď. Momentálne máme približne 380 chatových konverzácií mesačne, na ktoré odpovedáme pomocou LiveAgenta.

All4net, spoločnosť ktorá stojí za Atomerom, má taktiež spustené aj iné projekty. “Vďaka oddeleniam v službe LiveAgent môžeme jednoducho preradiť tikety v prípade, že je to potrebné. Takto je možné ľahko zaskočiť za kolegu z iného oddelenia”, hovorí Martin.

Čo si o LiveAgentovi myslia vaši kolegovia?

“Pochvaľujú si transparentnosť a jednoduchosť funkcií ako napríklad: live chat, oddelenia, odklad/preradenie tiketov a poznámky, ktoré dosť často využívajú.

“Spokojnosť zákazníkov rapídne vzrástla.”

Ing. Martin Drugaj – Výkonný riaditeľ @ Atomer

Pozrite si zvyšok príbehov

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

Start Free Trial x