Slido
  • Slido

Sli.do

Sli.do je webová aplikácia, ktorá im umožňuje klásť najpálčivejšie otázky a zároveň vyjadriť svoj názor.

Keď sa ľudia zúčastňujú konferencií alebo stretnutí, typicky prichádzajú s otázkami. Sli.do je webová aplikácia, ktorá im umožňuje položiť najdôležitejšie otázky a zároveň vyjadriť svoj názor. Vytvára to krásnu konverzáciu medzi prezentujúcim a publikom. Ak niekto chce zakúpiť a používať Sli.do, chceme pre nich urobiť viac, než im len poskytnúť aplikáciu. Náš tým pre úspech ich osloví, prevedie ich základmi a odpovie aj na tie najjednoduchšie otázky, ktoré môžu mať. LiveAgent je pre nás skvelý nástroj na to, aby sme to robili efektívne a v reálnom čase.

Podujatia a stretnutia sú veľmi dynamickým prostredím. Všetko sa neustále mení, preto nám live chat a telefonické hovory pomáhajú zostať blízko našich klientov a e-maily nám zase umožňujú uprednostniť kľúčové konverzácie, ktoré s nimi vedieme. Preto označujeme e-maily, vytvárame značky pre konkrétne e-maily a priradzujeme im rôzne priority.

Najväčšou výhodou LiveAgenta je, že vie zvládnuť všetko z jedného miesta bez ohľadu na to, či je to telefonát, chat alebo e-mail. Je naozaj jednoduchéhovoriť s našimi klientmi aj počas najrušnejšieho času dňa. LiveAgent nám teda umožňuje rýchlejší kontakt a zabezpečiť hladkú a úspešnú akciu pre nášho klienta. Preto je náš čas odpovede teraz približne 30 minút.

You will be
in Good Hands!

Join our community of happy clients and provide excellent customer support with LiveAgent.

Naplánujte si ukážku softvéru

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

Close
Schedule a demo
Schedule a one-on-one call
  • How to achieve your business goals with LiveAgent
  • Tour of the LiveAgent so you can get an idea of how it works
  • Answers to any questions you may have about LiveAgent
Naplánujte si ukážku softvéru
Start Free Trial x