Slido
  • Prípadové štúdie
  • Slido

Sli.do

Sli.do je webová aplikácia, ktorá im umožňuje klásť najpálčivejšie otázky a zároveň vyjadriť svoj názor.

Keď sa ľudia zúčastňujú konferencií alebo stretnutí, typicky prichádzajú s otázkami. Sli.do je webová aplikácia, ktorá im umožňuje položiť najdôležitejšie otázky a zároveň vyjadriť svoj názor. Vytvára to krásnu konverzáciu medzi prezentujúcim a publikom. Ak niekto chce zakúpiť a používať Sli.do, chceme pre nich urobiť viac, než im len poskytnúť aplikáciu. Náš tým pre úspech ich osloví, prevedie ich základmi a odpovie aj na tie najjednoduchšie otázky, ktoré môžu mať. LiveAgent je pre nás skvelý nástroj na to, aby sme to robili efektívne a v reálnom čase.

Podujatia a stretnutia sú veľmi dynamickým prostredím. Všetko sa neustále mení, preto nám live chat a telefonické hovory pomáhajú zostať blízko našich klientov a e-maily nám zase umožňujú uprednostniť kľúčové konverzácie, ktoré s nimi vedieme. Preto označujeme e-maily, vytvárame značky pre konkrétne e-maily a priradzujeme im rôzne priority.

Najväčšou výhodou LiveAgenta je, že vie zvládnuť všetko z jedného miesta bez ohľadu na to, či je to telefonát, chat alebo e-mail. Je naozaj jednoduchéhovoriť s našimi klientmi aj počas najrušnejšieho času dňa. LiveAgent nám teda umožňuje rýchlejší kontakt a zabezpečiť hladkú a úspešnú akciu pre nášho klienta. Preto je náš čas odpovede teraz približne 30 minút.

Pozrite si zvyšok príbehov

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

Start Free Trial x