Post Affiliate Pro
  • Prípadové štúdie
  • Post Affiliate Pro

Post Affiliate Pro

Firma Quality Unit bola založená už v roku 2004. Prvým produktom, ktorý vyvinula, bol váš milovaný Post Affiliate Pro. Je to affiliate softvér, ktorý poháňa celý affiliate program zhora nadol. Postupom času sa softvér stával komplexnejším, bohatším na funkcie a dopyt po ňom dosahoval vysoké limity.

“Zistili sme, že nemôžeme stáť na mieste a na úspech budeme potrebovať poskytnúť nie len softvér, ale celkový zážitok.”

Táto jednoduchá myšlienka sa stala zárodkom, ktorý sa rozrástol do LiveAgenta – magnum Quality Unit v oblasti služieb zákazníkom.

Samotný Post Affiliate Pro bol dôvodom, prečo sa zrodil LiveAgent. Zamestnanci potrebovali efektívny a ľahko použiteľný nástroj na odpovede na otázky zákazníkov. Takže vývoj helpdesk softvéru LiveAgent bol spustený.

Zrazu bola miera spokojnosti zákazníkov Quality Unit závratná. Agenti podpory boli vďační za to, že majú dobrý softvér na poskytovanie odpovedí a zakladatelia si uvedomili, že sú na správnej ceste. Spoločnosť odvtedy využíva výhody koexistencie týchto dvoch vlajkových produktov.

Je nevyhnutné, aby boli vaši zákazníci spokojní. Neexistuje lepší spôsob, ako ukázať cez osobný kontakt, že ste ochotní urobiť niečo navyše. V dobe internetu sa komunikácia medzi obchodníkmi a zákazníkmi presunula do online priestoru. Ak chcete bezproblémovo zvládnuť všetky otázky, problémy a otázky – vyskúšajte LiveAgenta na svojej webovej stránke. Urobte to isté, čo my a dosiahnite úspech.

 

“Používanie služby LiveAgent je dôvodom, že miera spokojnosti našich zákazníkov je 98,6% a stále rastie.”

Takto budete mať dokonalý prehľad o potrebách vašich zákazníkov a problémoch, ktoré potrebujete vyriešiť. Odpovedanie na komentáre na Facebooku, tweety, e-maily alebo žiadosti o živý chat sa stanú jednoduchými. S LiveAgentom si môžete byť istí, že ani jedna požiadavka sa nestratí alebo ostane neodpovedaná.

Post Affliate Pro je už roky motorom rastu Quality Unit, ale bez LiveAgenta by sme tento úspech nedokázali dosiahnuť. Zakaždým, keď niekto premýšľa o tom, že by mal ísť naplno do nášho affiliate softvéru – agenti podpory sú tu pripravení pomôcť a poskytnúť všetky informácie na svete prostredníctvom služby LiveAgent.

Nikto nezostane pozadu. Našim zákazníkom slúžime s oddanosťou a ochotou poskytovať dokonalosť. Veríme, že je to jediný spôsob, ako sa presadiť v neustále rastúcej konkurencii dnešnej doby.

Armáda našich obchodných partnerov oceňuje „bezpečný prístav“ LiveAgent a vy tiež. Ak by mali miesto, na ktoré sa môžu obrátiť so svojimi otázkami, cítili by sa ešte viac oddaní, motivovaní a na konci dňa – vaša firma bude mať z tohto spojenia úžitok.

“Náš úspech sme postavili na poskytovaní komplexného zážitku. Našou najlepšou snahou je udržať spokojnosť zákazníkov. To sa nezaobíde bez skvelého riešenia helpdesku, akým je náš milovaný LiveAgent.”

Martin Palus – zástupca podpory @Post Affiliate Pro

Pozrite si zvyšok príbehov

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

Start Free Trial x