Oxatis

Ak chcete do svojho obchodu Oxatis umiestniť tlačidlo live chatu LiveAgenta, postupujte podľa nižšie uvedeného sprievodcu integráciou alebo si pozrite poskytnuté video YouTube.

Youtube video: How to add live chat to Actinic store | www.liveagent.com
  • Prvým krokom je vytvorenie a prispôsobenie nového tlačidla chatu na paneli LiveAgenta (Nemáte účet LiveAgent? Zaregistrujte sa tu). Skopírujte jeho HTML kód (Ctrl+C) do schránky.
Oxatis - App - Uploads - 2019 - 09 - Csm Step1 3dcart 4c8ed71c21 3.jpg
  • Prejdite na svojho manažéra obchodu Oxatis a vyberte Web > Vlastnosti podľa jazyka > Upraviť > Prilepiť (CTRL+V) kód HTML do bloku „End
Oxatis LiveAgent integration
  • Prejdite na webovú stránku obchodu, obnovte ju a tlačidlo chatu je pripravené.
Oxatis LiveAgent livechat integration

Čo je Oxatis?

Riešenie elektronického obchodu, ktoré je bohaté na funkcie, je technicky výkonné a poskytuje vám stálu podporu s kvalitnými službami. Oxatis si vybralo viac ako 7 300 klientov z rôznych oblastí. Nech už bude váš obrat akýkoľvek (od 1 000 libier mesačne do 10 000 000 libier ročne), zistíte, že Oxatis je ideálnym obchodným partnerom pre váš projekt.

Ako to môžete použiť?

Začnite poskytovať úžasnú zákaznícku podporu umiestnením tlačidla live chatu do svojho obchodu Oxatis.

Najčastejšie kladené otázky

Ako môžete integrovať Oxatis s LiveAgentom?

Prihláste sa do svojho účtu LiveAgenta > Prispôsobiť tlačidlo live chatu > Kopírovať HTML kód > Prilepte kód do svojho obchodu Oxatis (Web > Vlastnosti podľa jazyka > Upraviť > Prilepiť > Uložiť).

Ako môžete využiť integráciu Oxatis?

Oxatis je platforma elektronického obchodu, kde si môžete jednoducho vytvoriť internetový obchod. Integráciou LiveAgentas Oxatis môžete vytvoriť a implementovať live chat do vášho obchodu, čo môže v konečnom dôsledku zvýšiť váš predaj, spokojnosť zákazníkov a ďalšie!

Späť na integrácie Vytvorte si účet zdarma

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru