Fórum

Umožnite svojim klientom, zákazníkom a používateľom zapojiť sa do rôznych diskusií vo vašom vlastnom fóre. Fórum vám umožní zvýšiť spokojnosť zákazníkov a počet odporúčaní či možnosť poskytovať zákazníkom ďalší spôsob ako vás kontaktovať. Môžete sledovať komentované témy, odpovedať na ne, poskytovať rady a jednoducho riešiť problémy zákazníkov.

Vytvorte si vďaka softvéru LiveAgent svoje vlastné fórum a budujte komunitu s vašimi zákazníkmi. Každý príspevok do fóra je trasformovaný na tiket, na ktorý môžu vaši agenti kedykoľvek odpovedať. Umožnite vašim zákazníkom pomáhať si navzájom!

FórumPríspevok vo fóre

Fórum umožňuje vašim zákazníkom pomáhať si navzájom, odpovedaním na otázky iných. Každý užívateľ si môže prezrieť obsah fóra aj spätne. Užívatelia sa však musia pred odpovedaním na otázku iného užívateľa alebo položením tej svojej prihlásiť.

FórumPríklad fóra

FórumNastavenia fóra v zákazníckom portále

Báza znalostí

Zistite viac

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru