• Funkcie
  • Widgety pre vyhľadávanie

Widgety pre vyhľadávanie

Pridanie vyhľadávacieho widgetu do vášho webu umožňuje vašim návštevníkom prehľadávať, fóra a nástenky pre spätnú väzbu priamo z vášho webu. Počas písania do vyhľadávacieho widgetu sa v reálnom čase zobrazujú návrhy článkov.

Akonáhle sa zobrazia výsledky vyhľadávania, návštevníci môžu na ne kliknúť a príslušný obsah sa zobrazí v zákazníckom portáli. Môžete mať viacero vyhľadávacích widgetov, ktoré vyhľadávajú iba v niektorých kategóriách zákazníckeho portálu.

Widgety pre vyhľadávanie v softvéri pre zákaznícky portál - LiveAgent

Vzhľad widgetov pre vyhľadávanie

Pre prispôsobenie vašej online bázy znalostí môžete definovať:

  • Nadpis textu
  • Text nápovedy vyhľadávacieho poľa
  • Farba ohraničenia
  • Farba obsahu
Upravte widgety pre vyhľadávanie v LiveAgente

Nenašli ste správny štýl pre váš widgety na vyhľadávanie? Nebojte sa, môžete si vytvoriť vlastný pomocou napísania svojho vlastného HTML kódu.

Reward your hardest-working agents

Turn on gamification and make customer service fun! Reward your best agents with fun badges and rewards. Try it today. No credit card required.

Zdroje bázy znalostí

Zistite viac podrobností

Multi báza znalostí vám umožňuje vytvárať neobmedzený počet portálov pre zákazníkov s rôznymi informáciami, dizajnmi a nastaveniami.

Multi báza znalostí

Multi báza znalostí vám umožňuje vytvárať neobmedzený počet portálov pre zákazníkov s rôznymi informáciami, dizajnmi a nastaveniami.

Funkcie - Prilohy V Clankoch

Funkcie - Prilohy V Clankoch

Vizuálne návody, snímky obrazovky a iné materiály sú užitočné pre vytvorenie bázy znalostí, ktorá pomôže zákazníkom. LiveAgent software poskytuje nezávislý prístup k informáciám, ktorý zlepšuje komunikáciu so zákazníkmi a znižuje zbytočné otázky. Existujú aj ďalšie možnosti, ako pomôcť zákazníkom, napríklad vytvorením online komunity. LiveAgent ponúka bezplatné skúšobné obdobie a je k dispozícii aj pomocou telefonických konzultácií.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru