Učte sa pomocou našich webinárov

Vitajte na našich webinároch! Naši špecialisti vás prevedú viackanálovým riešením zákazníckej podpory, ktoré obsahuje tiketovací softvér, live chat, zabudované call centrum a oveľa viac. Pomôžeme vám vykonať správne nastavenia a konfiguráciu vášho účtu a tiež odpovieme na vaše najžiadanejšie otázky. Spoznajte s nami LiveAgent a zlepšite svoje zákaznícke služby ako mnoho firiem po celom svete.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
LiveAgent webináre

V tomto webinári si prechádzame základnými panelmi LiveAgenta, najdôležitejšími funkciami a nastaveniami, ktoré by ste si mali najskôr všimnúť.

Efektívna komunikácia transformovaná do tiketov je kľúčovou vlastnosťou LiveAgent. Zvýšte produktivitu prechodom na LiveAgent.

Používanie live chat softvéru alebo proaktívnych pozvánok je skvelým spôsobom, ako sa priamo spojiť s potenciálnymi zákazníkmi, alebo širokým publikom tak, aby sa na vašom webe nestratili.

Multi KB je najnovší prírastok do ekosystému možností zákazníckych portálov. Vďaka viacerým bázam znalostí môžete oddeliť jednotlivé bázy podľa jazyka, produktu alebo značky.

Budete v dobrých rukách!

Viete, čo majú spoločné Huawei, BMW, Yamaha a O2? Uhádli ste správne … LiveAgent!

Vyskúšajte to teraz zadarmo Nevyžadujeme kreditné karty
Related Articles to Webináre

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru