Instagram

Youtube video: How to Utilize your Instagram Plugin in LiveAgent

Instagram je jednou z najpopulárnejších sociálnych platforiem na trhu. Používatelia si na tejto platforme môžu vytvoriť účet, zdieľať vizuálny obsah so svojimi sledovateľmi a zároveň sledovať iných ľudí a… aj spoločnosti! A tu prichádza na rad LiveAgent, ktorý poskytuje týmto spoločnostiam pomocnú ruku. Platformy sociálnych sietí sa stávajú čoraz obľúbenejšími na poskytovanie zákazníckej podpory. Instagram nie je výnimkou. Naopak je veľmi výkonným nástrojom pre rýchlu a efektívnu starostlivosť o zákazníkov.  

V kombinácii so softvérom LiveAgent môže byť veľmi dôležitým prostriedkom na komunikáciu so zákazníkmi a poskytovanie prvotriednej podpory.  

LiveAgent sa dokáže pripojiť na váš účet na Instagrame a zhromažďovať všetky vaše príspevky, komentáre, zmienky a všetko to, čo s vaším účtom súvisí do jednej univerzálnej schránky.  

Zdieľajte váš príbeh na Instragrame prostredníctvom softvéru LiveAgent. Nepotrebujete na to použiť váš smartfón, jednoducho vytvorte ďalší tiket.

Buďte influencerom a zároveň sa starajte o svojich zákazníkov

Lojalita zákazníkov voči vašej značke je veľmi dôležitá. Tak prečo si ju nebudovať prostredníctvom každého možného spôsobu, akým sa môžu vaši zákazníci s vami skontaktovať? Viacerým spoločnostiam uchádza šanca poskytovať podporu všetkým klientom a zákazníkom, pretože si myslia, že Instagram nie je dostatočným nástrojom pre túto činnosť. V niekoľkých prípadoch sme sa stretli so skutočnosťou, že zákazníci radšej prejdú ku konkurencii, než aby čakali na odpoveď od spoločnosti s pomalou podporou. Instagram už dávno nie je len o pekných fotkách a videách, hlavne v prípade, ak hovoríme o podnikaní. Odlíšte sa od svojej konkurencie a s pomocou softvéru LiveAgent poskytujte zákazníkom presne to, čo chcú.

Hlavné výhody

 • Jeden z mála, ktorý sa dokáže spojiť s Instagramom

Už ste unavený z hľadania help desk softvéru, ktorý by vám umožnil poskytovať zákaznícku podporu na Instagrame? Máme pre vás riešenie! Úspešné podniky v súčasnosti využívajú každý možný dostupný spôsob komunikácie a 24/7 pomoci zákazníkom. Odlíšte sa od davu vďaka softvéru LiveAgent a vytvorte z Instagramu váš primárny komunikačný kanál pre zákazníkov.

 • Automatizácia odpovede

Zákaznícka podpora sa každým dňom zrýchľuje a k tomu, aby ste boli úspešnými, musíte byť schopný držať krok s touto rýchlosťou. Zrýchlite vašu komunikáciu vďaka automatickým odpovediam. Vytvorte a nastavte si jedinečné správy na rôzne situácie a nenechajte vašich klientov čakať. Ak nechcete tráviť svoj drahocenný čas opakovaním sa pri odpovedaní na rovnaké otázky alebo ak neviete, ako ste danú otázku riešili v minulosti, použite automatické odpovede. Starajte sa o svojich zákazníkov prostredníctvom softvéru LiveAgent.

 • Odpovedajte zákazníkom rýchlosťou blesku

Instagram bol navrhnutý na okamžité zdieľanie vizuálneho obsahu a promptnú komunikáciu, čo nie je pre väčšinu agentov zákazníckej podpory najjednoduchšie. LiveAgent vám s tým pomôže. Kým vám váš zákazník bude písať svoju otázku a opisovať problém, budete si môcť pripraviť vašu odpoveď. Budete môcť vidieť to, čo vám zákazník píše a na čo sa chce spýtať. Môžete sa za ten čas pripraviť, predchystať si odpoveď a odoslať ju rýchlosťou blesku. Vedzte, že každý zákazník takýto rýchly servis ocení.

 • Spravujte svoje účty bez problémov

LiveAgent je možné spojiť s viacerými účtami na Instagrame. Je tak možné jednoducho spravovať viacero spoločností alebo značiek naraz. Tikety sú vždy zoraďované podľa vašich potrieb, bez nutnosti manuálneho zoraďovania. Vďaka nášmu priateľskému používateľskému rozhraniu sa nemusíte báť ani o chaos vo viacerých účtoch. Všetko je vždy pekné a upratané.

 • Prístup k predchádzajúcej komunikácii

Ak by vás zaujímalo to, o čom ste so zákazníkmi v minulosti komunikovali, v LiveAgente si môžete prezrieť históriu komunikácie. Už si viac nemusíte prehliadať všetky správy jednotlivo alebo si prechádzať vašu aktivitu na Instagrame. Všetká história vašej komunikácie je bezpečne uložená a archivovaná na hlavnom paneli softvéru LiveAgent. Ohúrte vašich klientov spomenutím ich významnej udalosti z minulosti.

 • Povedzte nie chaotickým chatom

Sledovanie všetkých zmienok o vašej spoločnosti a komentárov dokáže byť niekedy otravné. Avšak starostlivosť o vašich zákazníkov si môžete zjednodušiť so softvérom LiveAgent. Všetká vaša komunikácia môže byť pretransformovaná do tiketov, ktoré sú ukladané do jednej univerzálnej schránky. Z nej môžete odpovedať správy či komentáre a mať prehľad o všetkom.

 • Vaše účty sú vždy zabezpečené

Vďaka softvéru LiveAgent môžete priamo spravovať povolenia súvisiace s vašimi účtami pre vašich agentov. Nemusíte im poskytnúť plný prístup k vašim účtom, ak si tak neprajete. Napríklad, ak vás zákazník kontaktuje prostredníctvom komentára k príspevku, tento komentár bude automaticky premenený na tiket a vaši agenti na neho budú môcť promptne odpovedať zo softvéru LiveAgent.

Výhody na strane spoločnosti

 • všetka vaša komunikácia v aplikácii Instagram je zoradená na jednej informačnej tabuli vo forme tiketov, čo vám dokáže ušetriť veľké množstvo času
 • automatické upozornenia, aby ste sa nemuseli obávať toho, že zabudnete na nejakú správu
 • schopnosť odpovedať na otázky čo najrýchlejšie, vďaka softvéru LiveAgent
 • nie je potrebné spravovať povolenia účtu pre supportagentov

Ako to celé funguje?

Nemajte strach, je to jednoduché! Prepojenie vášho účtu na Instagrame s vašim softvérom LiveAgent je veľmi jednoduché a budete si ho vedieť nastaviť aj sami. Naše priateľské užívateľské rozhranie vás jednoducho navedie k jednotlivým krokom tohto procesu.

Spravovanie všetkých zmienok o vašej spoločnosti, nových príspevkov a správ môže byť niekedy naozaj frustrujúce. LiveAgent inteligentne zoraďuje všetky vaše oznámenia, správy a ďalšie zmienky z aplikácie Instagram do jednej univerzálnej schránky, takže sa môžete plne sústrediť na odpovedanie vašim zákazníkom a sledovateľom.

Všetky tieto oznámenia sa premenia na tikety a logicky usporiadajú na základe vašich potrieb, bez potreby manuálneho zoraďovania. V tom istom čase získate jednoduchý prístup ku všetkej histórii komunikácie. Zároveň budete mať prístup k informáciám o konkrétnych klientoch.

Čo môžete vykonať

 • reagovať na zmienky o vašej spoločnosti
 • odpovedať na komentáre
 • sledovať viacero účtov
 • udržiavať všetku svoju komunikáciu na jednom mieste
 • udržovať históriu všetkej komunikácie v softvéri LiveAgent
 • urýchlite a zjednodušte svoju zákaznícku podporu

Integrácia Instagramu sa spúšťa prostredníctvom prihlásenia sa do aplikácie Facebook. Preto, ak máte plán „Tiket+Chat“, budete si musieť zakúpiť aj Facebook aj Instagram ako ďalšie funkcie za cenu 39$ za funkciu. Viac informácií nájdete v našom cenníku.

Ste pripravený na zmenu?

Vďaka integráciám softvéru LiveAgent s tými najdôležitejšími sociálnymi sieťami môže vaša spoločnosť jednoducho poskytovať spoľahlivú podporu všetkým vašim klientom a zákazníkom. Vyskúšajte si to a presvedčte sa na vlastné oči.

“LiveAgent neskutočne zvýšil rýchlosť našej komunikácie so zákazníkmi a zákazníci, ktorí by nám za normálnych okolností nezavolali, sú radi, že môžu použiť LiveAgent na riešenie ich otázok ohľadom našich služieb a produktov. To nám umožňuje rýchlo odpovedať na tieto otázky, lepšie chápať požiadavkám našich klientov a poskytovať lepšie služby. Nemáme a ani sme nemali žiadne problémy s týmto softvérom, pracuje sa s ním veľmi jednoducho.” – Samuel Smahel, Mzone

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru