Prehliadka
LiveAgenta

Preskúmajte a zistite, čo robí LiveAgenta správnym softvérom pre vaše obchodné potreby.
 • ✓ Žiadny poplatok za nastavenie   
 • ✓ Zákaznícka podpora 24/7    
 • ✓ Nie je potrebná kreditná karta    
 • ✓Možnosť zrušenia kedykoľvek
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Lepšie zákaznícke skúsenosti s LiveAgentom

LiveAgent vám môže pomôcť budovať lepšie vzťahy so zákazníkmi a pomôcť vašej službe zákazníkom poskytovať lepšiu službu vo všetkých ohľadoch. Zlepšite čas na vyriešenie vašich požiadaviek a konverzácie so zákazníkmi bez toho, aby ste vyčerpali svoju kreditnú kartu na maximum.

Softvér tiketing LiveAgenta ponúka nástrojovú súpravu pre viac-kanálové riešenia, ktorá vám pomôže poskytovať podporu prostredníctvom každého populárneho kanála na služby zákazníkom. Využite viac než 130 funkcií a 200+ integrácií, ktoré vám môžu pomôcť na každom kroku. Začnite s našou bezplatnou 14-dňovou skúškou a začnite zlepšovať komunikáciu so zákazníkmi ešte dnes!

 • Badge for front runner in real estate CRM software
 • getapp líder v oblasti telefónneho softvéru

Všetky podporné kanály pod jednou strechou

LiveAgent dokáže efektívne spravovať komunikáciu so zákazníkmi vašej spoločnosti.

LiveAgent - multichannel help desk
LiveAgent multichannel help desk software

Preskúmajte našu širokú škálu nástrojov a funkcií

Objavte, ako vám naše nástroje môžu pomôcť zlepšiť vaše schopnosti komunikovať.

LiveAgent's help desk tour

Helpdesk softvér

LiveAgent má všetko, čo moderný helpdesk vyžaduje. Náš najmodernejší softvér je plný efektívnych funkcií, ktoré vám pomôžu okamžite zmeniť stav každého tiketu z otvoreného na vyriešený.

Objavte riešenie helpdesku

LiveAgent's ticketing system

Tiketing

LiveAgent sa spolieha na najmodernejší systém tiketovania, ktorý dokáže spravovať a organizovať Vašu komunikáciu so zákazníkom.

Objavte tiketing

Sociálne médiá

Zabezpečte pohodlnú podporu a spravujte požiadavky cez Facebook, Twitter, Instagram, Viber a WhatsApp.

Objavte sociálne médiá

LiveAgent's live chat

Live chat

Jeden z najrýchlejších dostupných live chatov je vybavený funkciami, ktoré vám pomôžu predávať viac a rýchlejšie odpovedať.

Objavte live chat

Báza znalostí

Vytvorte zákaznícky portál s bázou znalostí plnou užitočných článkov, návodov, fór a dokonca aj odpovedí na často kladené otázky.

Objavte bázu znalostí

LiveAgent's call center tour

Call centrum

Call centrum LiveAgenta dokáže spracovať prichádzajúce a odchádzajúce hovory a prichádza s funkciami ako IVR a spätné volania.

Objavte call centrum

LiveAgent sa hodí do akéhokoľvek typu podnikania.

Nástroje a funkcie LiveAgenta sú vhodné na použitie v mnohých typoch podnikov v akomkoľvek odvetví.

Obchodné riešenia

LiveAgent je vhodný pre každú oblasť a akýkoľvek typ podnikania. Zistite, čo môže urobiť pre rôzne typy firiem a ako vám môže pomôcť zlepšiť sa.

Priemyselné riešenia

Ak hľadáte ten správny systém helpdesku pre vašu startup firmu, ste na správnom mieste. Pozrite si, prečo by ste mali zvoliť LiveAgent.

Prípady použitia

LiveAgent prináša pozitívnu zmenu mnohým spoločnostiam na celom svete. Prečítajte si príbehy našich zákazníkov a zistite, ako zlepšili svoje podnikanie s LiveAgentom.

Viac ako 190 CMS a platobných brán integráciís LiveAgentom

Integrujte, automatizuujte, inovovujte

Zistite viac s LiveAgentom.

LiveAgent je viac než len softvér pre služby. Pomáhame podnikom učiť sa a poskytujeme riešenia pre tímy zákazníckej podpory zadarmo.

Príbeh za LiveAgentom

Zistite viac o tíme, ktorý stojí za softvérom podpory LiveAgenta a o našom úspechu.

O nás

LiveAgent tím

Náš tím sa venuje vytváraniu cenovo dostupného a efektívneho softvéru technickej podpory pre akýkoľvek typ podnikania. Sme presvedčení, že poskytovanie vynikajúcich zákazníckych služieb by malo byť štandardnou praxou, bez ohľadu na veľkosť firmy alebo zameranie. V LiveAgentovi sa snažíme inovovať a rozvíjať naše riešenia. Snažíme sa pomáhať tímom podpory zákazníkov na celom svete robiť čo najlepšie a vytvárať spokojných zákazníkov.

Ocenenia

Naše úspechy

Všetci členovia nášho tímu sú hrdí na to, že každý rok vylepšujú náš produkt, a každý robí maximum, aby uspel. LiveAgent získal množstvo ocenení od najpopulárnejších webových stránok s recenziami softvéru vo viacerých kategóriách. Stali sme sa jedným z lídrov v odvetví a získali po sebe nasledujúce víťazstvá vo viacerých kategóriach.

 • Víťaz viacerých ocenení od obľúbených webov s recenziami
 • Víťaz ceny za softvér za najrýchlejšiu implementáciu

Dlhodobé benefity

Prečo spoločnosti
dôverujú LiveAgentovi

Softvér helpdesku LiveAgent používajú oddelenia služieb zákazníkom po celom svete. Zlepšite svoju podporu pomocou rýchleho poskytovania služieb, bezproblémovej komunikácie prostredníctvom viacerých kanálov a ďalších.

Výhody pre podnikanie

 • Zrýchlený čas odpovede
 • Viackanálová komunikácia
 • Funkcie automatizácie a organizácie
 • Jednoduchší pracovný postup s funkciami a integráciami
 • ul>

Pozitívny efekt

 • Spokojnejší a šťastnejší zákazníci
 • Lepšie hodnotenia zákazníkov
 • Väčšia lojalita zákazníkov
 • Rýchlejšia komunikácia a spokojnosť

Vyše 30 000 firiem sa nemôže mýliť

Pozrite si naše príbehy o úspechu a referencie a zistite, ako môže LiveAgent zvýšiť vašu zákaznícku podporu a zvýšiť spokojnosť vašich obchodných partnerov.

„Pozrite si naše úspešné príbehy a referencie a zistite, ako môže LiveAgent zvýšiť vašu zákaznícku podporu.“

Transparentné a férové ​​ceny

Žiadne zmluvy, žiadne skryté poplatky, iba mesačná fakturácia. Plne transparentné ceny, účtované len za skutočné použitie každý mesiac. Vyberte si ten správny plán a začnite poskytovať najlepšiu zákaznícku podporu.

$9 mesiac

Small business

 • Neobmedzená história tiketov
 • 3 e-mailové adresy
 • 3 kontaktné formuláre
 • 1 API kľúč
$29 mesiac

Medium business

 • Všetko zo Small plánu a navyše
 • 10 e-mailových adries
 • 3 tlačidlá live chatu
 • Správa oddelení
0$ mesiac

Zdarma

 • 7 dňová história tiketov
 • 1 e-mailová adresa
 • 1 tlačidlo četu
 • 1 kontaktný formulár

Najčastejšie kladené otázky

Čo je LiveAgent?

LiveAgent je ocenený viackanálový softvér technickej podpory s najmodernejším systémom tiketingu. Ponúka širokú škálu funkcií, veľké množstvo integrácií a dokáže spracovať každý dôležitý komunikačný kanál so zákazníkmi a zjednotiť ich na jednom mieste pomocou jedinečného tiketing softvéru.

Ako môžete použiť LiveAgenta?

Pomocou IT helpdesk softvéru LiveAgenta môžete zlepšiť komunikáciu so zákazníkmi prostredníctvom e-mailu, live chatu, hovorov, zákazníckeho portálu s bázou znalostí a sociálnych médií s aplikáciami na odosielanie správ – Facebook, Twitter, Instagram, Viber a novo pridaný WhatsApp. LiveAgent je tiketing softvér s viac ako 175 funkciami, čo znamená, že väčšina oblastí vašej zákazníckej podpory bude vylepšená týmto nástrojom.

Ako často dostáva LiveAgent aktualizácie?

LiveAgent, ako jeden z najlepších asistenčných programov, dostáva pravidelné aktualizácie na nové verzie približne raz za mesiac, ale menšie aktualizácie sa zvyčajne implementujú okamžite bez ohľadu na číslo verzie. O aktualizáciách, opravách, vylepšeniach a nových funkciách si môžete prečítať na blogu LiveAgent.

Ako môžem kontaktovať LiveAgent?

Všetky kontaktné údaje sú viditeľné v päte našej webovej stránky, na každej z našich stránok. Náš tím podpory môžete kontaktovať prostredníctvom e-mailu, live chatu a telefónu. Môžete tiež navštíviť náš zákaznícky portál, prezerať si našu vedomostnú základňu alebo sa zapojiť do diskusie na fóre.

Ako si vyberiem správne funkcie LiveAgenta?

Najlepším spôsobom, ako k tomu pristúpiť, je zvážiť, aké sú najpoužívanejšie kanály komunikácie so zákazníkmi vo vašej firme. LiveAgent ponúka štyri plány navrhnuté tak, aby boli vhodné pre väčšinu firiem na celom svete.

Budete v dobrých rukách!

Viete, čo majú Huawei, BMW, Yamaha a O2 spoločné? Tipujete správne... Je to LiveAgent!

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Related Articles to Prehliadka
Poskytujte podporu, majte aktuálne informácie o tiketoch a robte viac s aplikáciou LiveAgent pre Android. Môžete to urobiť, aj keď ste mimo svojho pracovného stola.

Android

Poskytujte podporu, majte aktuálne informácie o tiketoch a robte viac s aplikáciou LiveAgent pre Android. Môžete to urobiť, aj keď ste mimo svojho pracovného stola.

Preskúmajte výber tiketing softvérov, ktoré sa používajú najviac na trhu. Vyberte si ideálny nástroj na tiketing a zdvihnite svoju zákaznícku službu na mesiac.

Tiketing softvér

Preskúmajte výber tiketing softvérov, ktoré sa používajú najviac na trhu. Vyberte si ideálny nástroj na tiketing a zdvihnite svoju zákaznícku službu na mesiac.

LiveAgent nám pomohol dosiahnuť 2 dôležité ciele: zvýšenie spokojnosti zákazníkov a objemov predaja. Pridajte sa k tisícom spokojných zákazníkov.

Tisícky spokojných zákazníkov | LiveAgent

LiveAgent je nástroj na live chat, ktorý nám pomáha zlepšiť služby pre zákazníkov. Mnohí zákazníci a firmy sú spokojní s jeho používaním a vylepšuje to ich produktivitu. LiveAgent podnecuje agentov, aby poskytovali lepšiu podporu zákazníkom a zvyšuje konverzný pomer predaja.

Quality Unit je spoločnosť stojaca za LiveAgentom, v ktorej sa zaručujeme, že LiveAgent je čo najbezpečnejší. Zistite viac o zabezpečení help desku.

Zabezpečenie Help Desku

Quality Unit je spoločnosť stojaca za LiveAgentom, v ktorej sa zaručujeme, že LiveAgent je čo najbezpečnejší. Zistite viac o zabezpečení help desku.

LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Bezstresový softvér zákazníckej podpory na sociálnych sieťach

LiveAgent je ideálny softvér pre zákaznícku podporu na sociálnych médiách. Je vybavený funkciami pre každú z takmer všetkých značiek vrátane Facebooku, Twitteru, Instagramu, Vibera a WhatsAppu. Cez spoľahlivý tiketový systém dokáže distribuovať komunikáciu a pomáhať podnikom uspokojiť potreby zákazníkov. Sociálne médiá sú pre zákaznícku podporu dôležité, pretože ľudia tam trávia veľa času. Implementovať správnu stratégiu zahŕňa ujasniť si cieľové publikum.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru