Hľadáte alternatívu k Aircall?

Očakávate hovory, avšak už nie ste spokojní so systémom Aircall? LiveAgent vám ponúka skvelú alternatívu pre vytvorenie virtuálneho call centra a jednoduché a efektívne poskytovanie zákazníckej podpory.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo

LiveAgent nie je len obyčajné call centrum

LiveAgent streamlines multiple customer service channels into one piece of software
Person deciding between two alternatives

Výkonná alternatíva k Aircall

LiveAgent vám ponúka oveľa viac než len virtuálne call centrum. Najrýchlejší widget pre live chat, integrácia e-mailov či sociálnych médií a prehľadný tiketovací systém vám poskytnú presne to, čo potrebujete, aby ste svojim zákazníkom poskytli tie najlepšie služby. A to všetko za skutočne atraktívnu cenu. LiveAgent ponúka tri cenové modely plné užitočných funkcií pre akýkoľvek druh a typ podnikania.

Ak hľadáte schopnú a spoľahlivú alternatívu k Aircall, zvážte vyskúšanie služby LiveAgent. Zaslúžite si totižto oveľa viac ako call centrum. Všetko za rozumnú cenu.

Profesionálne call centrum

LiveAgent vám ponúka možnosť zriadiť si vlastné virtuálne call centrum. Proces nastavenia je jednoduchý a je hotové len za pár minút. Potom môžete uskutočňovať a prijímať hovory prostredníctvom prehľadávača, telefónu alebo iného zariadenia podľa vášho výberu.

Nie je vôbec potrebné spoliehať sa na poskytovateľov tretích strán, LiveAgent sa o všetko postará za vás, takže sa môžete sústrediť na to dôležité.

Professional built-in call center software

4 dôvody, prečo spoločnosti prechádzajú na LiveAgent

Increased customer satisfaction and loyalty

Zvýšená spokojnosť

LiveAgent zvyšuje spokojnosť zákazníkov a v priebehu času postupne zlepšuje váš konverzný pomer.

Growing trend of increased productivity

Zvýšená produktivita

Skráťte pracovný čas svojich agentov a riešte podnety zákazníkov rýchlejšie vďaka našej univerzálnej schránke.

Money bag and a coin

Cenovo dostupnejší

Ušetrite peniaze! LiveAgent je efektívnejší a cenovo dostupnejší v porovnaní s inými riešeniami helpdesku.

Feature rich solution

Riešenie bohaté na funkcie

S balíkom viac ako 175 funkcií sa zákaznícky servis stane malinou.

Review shown on phone screen

Získajte viac za menej

Už sa ďalej nemusíte uspokojovať so softvérom, ktorý je oklieštený a nespĺňa vaše očakávania. LiveAgent vám ponúka všetko to, čo potrebujete. Call centrum, e-mail, live chat, integrácia so sociálnymi sieťami, báza znalostí či množstvo funkcií a integrácií. To všetko máte k dispozícii za rozumnú a atraktívnu cenu. Môžete si dokonca vybrať jednotlivé funkcie v prípade, že si chcete prispôsobiť plán svojim predstavám.

Takto sa môžete sústrediť na to, na čom záleží najviac – na starostlivosť o vašich zákazníkov a ich spokojnosť. O zvyšok sa postará LiveAgent bez toho, aby vám to zničilo rozpočet.

Ste pripravení na zmenu?

Spoločnosti prechádzajú na LiveAgent a to z rozumného dôvodu. LiveAgent vám prináša len to najlepšie pre poskytovanie zákazníckej podpory v jednom spoľahlivom balíku, takže môžete ušetriť nielen čas, ale aj finančné prostriedky. Zamerajte sa na dôležité.

LiveAgent je najlepšie hodnotený softvér zákazníckej podpory pre malé a stredné podniky v roku 2020. Buďte bližšie ku svojim zákazníkom a pomôžte im vyriešiť ich podnety rýchlejšie so systémom LiveAgent.

Ready to switch to LiveAgent

Zistite, prečo spoločnosti prechádzajú na LiveAgent

Budete v dobrých rukách!

Viete čo majú Huawei, BMW, Yamaha a O2 spoločné? Tipovali ste správne… Je to LiveAgent!

Skúste to teraz, zadarmo! Nevyžadujeme kreditné karty

Chcete porovnať LiveAgent s iným softvérom call centra?

Ste zvedavý ako si vedie náš call centrum softvér v porovnaní s alternatívami? Prezrite si naše porovnanie a zistite, čo všetko máme v talóne.

  Súvisiace článkyAircall alternatíva
  Starajte sa o vašu fakturáciu, faktúry, autorizáciu platby a omnoho viac pomocou nástrojov na fakturáciu a integrácie LiveAgenta.

  Správa fakturácie

  Starajte sa o vašu fakturáciu, faktúry, autorizáciu platby a omnoho viac pomocou nástrojov na fakturáciu a integrácie LiveAgenta.

  Would you like to learn more about LiveAgent? Request a free demo to learn more about LiveAgent and how it can help you succeed.

  Naplánujte si ukážku softvéru

  The LiveAgent software offers a demo call to help achieve business goals, such as customer satisfaction and increased sales. The call provides information about pricing, tools, features, integrations, and can be personalized to specific needs. The demo call lasts around 30 minutes but can be extended if necessary. Inviting colleagues to the call is possible and a trial account is not necessary, but useful. Setup and training sessions are also available for customer onboarding.

  Zvýšte konverzný pomer vylepšením vybraných aspektov stratégie poskytovania podpory zákazníkom prostredníctvom implementácie live chatu a podpory v reálnom čase.

  Zvýšte konverzný pomer pomocou LiveAgenta

  Pre zlepšenie konverzného pomeru je dôležité prehodnotiť ponuku a optimalizovať web. Poskytnutie dodatočných benefitov a zameranie na zákazníka môže zvýšiť hodnotu a lojalitu zákazníkov. Dôležitý je aj zákaznícky portál pre centralizáciu služieb a zlepšenie spätných väzieb.

  LiveAgent nám pomohol dosiahnuť 2 dôležité ciele: zvýšenie spokojnosti zákazníkov a objemov predaja. Pridajte sa k tisícom spokojných zákazníkov.

  Tisícky spokojných zákazníkov | LiveAgent

  Spoločnosti ako LiveAgent, Contrado a E.ON ponúkajú širokú škálu produktov a služieb, vrátane softvéru, kreatívnych produktov a energetických riešení. LiveAgent poskytuje ukážku softvéru, ktorá pomáha dosiahnuť obchodné ciele a zvýšiť spokojnosť zákazníkov.

  Viac než 35.000 spoločností po celom svete používa softvér LiveAgent pre poskytovanie lepšieho zákazníckeho servisu. Registrácia vám zaberie menej než 60 sekúnd. Na začiatok nevyžadujeme kreditné karty.

  Začnite svoju bezplatnú skúšobnú verziu už dnes

  LiveAgent je softvér zákazníckej podpory pre začínajúce podniky. Obsahuje mnoho integrácií a funkcií, ako aj podporný portál a systém správy sťažností. Softvér sa tiež používa pre telefónne systémy VoIP a správu e-mailov. LiveAgent ponúka bezplatné skúšobné obdobie a partnerský program. Spoločnosť je ocenená a certifikovaná.

  Tlačidlo na live chat je ikona umiestnená na vašej webovej stránke, ktorá umožňuje zákazníkom komunikovať s podporou zákazníkov v reálnom čase.

  Tlačidlo chatu

  "Tlačidlo chatu je nástroj na webovej stránke umožňujúci zákazníkom komunikáciu s podporným tímom v reálnom čase. LiveAgent ponúka animované a prispôsobiteľné tlačidlo, CRM a live chat."

  Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

  Start Free Trial x