To pravé pre veľké podniky

Plne škálovateľný a prispôsobiteľný vašim potrebám.

 • ✓ Žiadny poplatok za nastavenie
 • ✓ Zákaznícka podpora 24/7
 • ✓ Nie je potrebná žiadna platobná karta
 • ✓ Možnosť kedykoľvek zrušiť
Používaný
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

30%

Generujte viac príjmov

Vytvárajte nezabudnuteľné skúsenosti zákazníkov, ktoré zvyšujú výnosy.

97%

Vylepšite spokojnosť

Potešte svojich zákazníkov bleskovo rýchlymi odpoveďami.

16×

Zvýšte hodnotu zákazníka

Zvýšte predaj tým, že udržíte zákazníkov lojálnych k vašej značke.

Business background

Help desk softvér pre veľké podniky

Pripojte sa k širokej škále úspešných podnikov a spoľahnite sa na LiveAgent, najlepšie hodnotený help desk softvér. Zostaňte v kontakte s vašimi zákazníkmi a vyriešte ich požiadavky rýchlejšie vďaka pokročilým funkciám..

 • Badge for front runner in real estate CRM software
 • getapp líder v oblasti telefónneho softvéru
Person holding gift

Rozšírte vaše podnikanie

Sme si vedomí, že implementácia takého komplexného riešenia, ako je LiveAgent, si vyžaduje splnenie určitých postupov a pravidiel vo väčšine spoločností. S našim riešením môžete pridávať a odstraňovať agentov na základe zaťaženia, sezónnosti alebo zmien vnútornej štruktúry. Odmeňte najlepších agentov v pravý čas a nechajte ostatných odpočívať, keď je menej požiadaviek.

Bezproblémová implementácia

LiveAgent funguje na samostatnom paneli a zjednocuje údaje z viacerých zdrojov do jednej univerzálnej doručenej pošty. Či už ide o podporu webu, sociálne siete, zákaznícky portál, e-mail alebo call centrum, LiveAgent vám uľahčí implementáciu každého kanála do konkrétneho oddelenia spoločnosti. Môžete si pomôcť aj pokročilými funkciami a ušetriť tak množstvo času.

Zistiť viac o predpripravených správach
Woman on phone in shopping cart
Real-time typing feature in Customer service software - LiveAgent

Prispôsobte si hlavný panel

Veľké spoločnosti majú zvyčajne špecifické požiadavky na funkcie a ich prispôsobenie na základe interných politík a procesov. Vzhľadom k tomu sme vyvinuli help desk softvér LiveAgent a ponúkame prispôsobiteľné riešenie, ktoré by vyhovovalo vašim požiadavkám. Veľké podniky často získavajú návratnosť investícií z LiveAgenta pomerne rýchlo, a to vďaka funkcii zobrazenia písania v reálnom čase, ktorá im umožňuje rýchlejšie reagovať na prijaté podnety.

Proaktívna komunikácia za prijateľnú cenu

Pracujte efektívnejšie vďaka live chat softvéru. Poskytnite vašim agentom možnosť osloviť zákazníkov na viacerých zariadeniach prostredníctvom proaktívnych pozvánok na chat. Obchodné ponuky sa už neuskutočňujú v lokálnom meradle. Choďte do globálu, prispôsobte vaše widgety a privítajte medzinárodných klientov v ich preferovanom jazyku.

LiveAgent - Live chat as a part of the help desk software

Šťastní zákazníci sú tí najlepší zákazníci

Ponúkame službu prenosu dát z väčšiny populárnych help desk riešení.

Aké benefity získa vaša spoločnosť vďaka implementácii LiveAgenta?

Zvýšte spokojnosť

Poskytnite svojim zákazníkom slobodu kontaktovať vás na akomkoľvek kanáli, ktorý sa im páči – či už je to live chat, e-mail, telefón alebo sociálne médiá.

Zlepšenie pomocou údajov

Pomocou analýzy môžete sledovať svoju výkonnosť, identifikovať opakujúce sa problémy a vytvárať použiteľné prehľady a plány na zlepšenie.

Zvýšte produktivitu

Poskytnite rýchlejšiu zákaznícku podporu prostredníctvom live chatu, interaktívnej technológie hlasovej odozvy (IVR) a jedinečných prehľadov CRM.

Woman in front of the desk with several light bulbs

Efektívne prideľovanie zdrojov

Správne pridelenie a správa zdrojov je rozhodujúca pre celkové pôsobenie každej spoločnosti. LiveAgent vám poskytuje flexibilitu pri pridávaní alebo odstraňovaní agentov na základe vašich potrieb, aktuálnej sezóny alebo časového obdobia. Nikdy nezaväzujte svoje podnikanie k prísnym pravidlám. LiveAgent vám dáva možnosť rozhodnúť sa, kam investovať váš čas a financie. Návratnosť investície možno rýchlo vidieť vo forme zvýšenej spokojnosti a lojality zákazníkov.

Pokročilé funkcie automatizácie

Opakované úlohy a aktivity sa rýchlo stanú nudnými a časovo náročnými. Vaši agenti by sa mali sústrediť predovšetkým na interakciu so zákazníkmi. Tieto malé, ale veľmi podstatné úlohy je možné vykonávať pomocou automatizačných funkcií, ako sú napríklad preddefinované odpovede, časové pravidlá alebo dokonca SLA. Uľahčite si každodenný život pomocou kvalitného help desk softvéru.

Person coding advanced features
Ultimate omni-channel help desk software experience

Bezproblémové riešenie požiadaviek

Zákazníci očakávajú, že ich problémy budú vyriešené okamžite a bez ohľadu na platformu, pomocou ktorej sa skontaktovali so spoločnosťami.

Tá najlepšia možnosť na trhu

Bezplatný plán LiveAgenta ponúka okrem iných funkcií aj bezplatnú vedomostnú základňu. S plateným programom môžete získať ešte viac za rozumnú cenu.

30 dňová skúšobná verzia
Bez potreby kreditnej karty
a oveľa viac
$9 mesiac

Small business

 • Neobmedzená história tiketov
 • 3 e-mailové adresy
 • 3 kontaktné formuláre
 • 1 API kľúč
$29 mesiac

Medium business

 • Všetko zo Small plánu a navyše
 • 10 e-mailových adries
 • 3 tlačidlá live chatu
 • Správa oddelení
0$ mesiac

Zdarma

 • 7 dňová história tiketov
 • 1 e-mailová adresa
 • 1 tlačidlo četu
 • 1 kontaktný formulár

Ušetrite viacs LiveAgentom

Zistite, ako ušetriť viac financií pomocou našej cenovej kalkulačky a vyberte si ten správny helpdesk systém pre váš tím zákazníckej podpory.

Súvisiace článkyVeľké podniky
Skvelý zákaznícky servis začína lepším help desk softvérom. Pozrite si výhody LiveAgenta a začnite s ním za 5 minút.

Poskytujte excelentnú zákaznícku podporu

ZľavaDňa je slovenský eshop so zľavami až 90%. Websupport je najväčší poskytovateľ webhostingu na Slovensku. Post Affiliate Pro je affiliate sledovací softvér s viac ako 30 000 dôverujúcimi firmami. Satur je najväčšia slovenská cestovná kancelária s viac ako 100-ročnými skúsenosťami.

Skvelý zákaznícky servis začína lepším help desk softvérom. Pozrite si výhody LiveAgenta a začnite s ním za 5 minút.

Poskytujte excelentnú zákaznícku podporu

Slovenský eshop ZľavaDňa ponúka zľavy na produkty so zľavami až 90%. Websupport je poskytovateľ webhostingu a domén. Post Affiliate Pro je affiliate sledovací softvér s viac ako 30 000 dôverujúcimi firmami.

Podnik - Velke Podniky

Help desk softvér pre veľké podniky

LiveAgent je najviac a najlepšie hodnotený help desk softvér pre malé a stredné podniky v rokoch 2020 a 2021. Veľké podniky často získavajú návratnosť investícií z LiveAgenta pomerne rýchlo, a to vďaka funkcii zobrazenia písania v reálnom čase, ktorá im umožňuje rýchlejšie reagovať na prijaté podnety.

Page - 2582

Poskytujte excelentnú zákaznícku podporu

"The TEXT discusses the importance of effective marketing strategies in today's business environment, emphasizing the need for digital and social media platforms."

Rozšírte vaše podnikanie pomocou LiveAgenta, najviac a najlepšie hodnoteného help desk softvéru roku 2020. Zostaňte v bližšom kontakte s vašimi zákazníkmi a pomôžte im vyriešiť ich požiadavky rýchlejšie vďaka pokročilým funkciám.

Help desk softvér pre podnikateľov

LiveAgent poskytuje softvér pre zákaznícku podporu a riadenie. Ponúka ukážku softvéru, zvyšuje konverzný pomer a poskytuje bázu znalostí. Cena za mesiac je 49 dolárov na agenta. Softvér je vhodný pre začínajúce podniky a obsahuje live chat natívne. Zákazníci môžu využiť bezplatnú skúšobnú verziu a partnerský program.

Vylepšite svoj zákaznícky servis pomocou pokročilých funkcií help desk softvéru, ktoré vám pomôžu prispôsobiť komunikáciu a poskytnúť zákazníkom rýchle odpovede.

Potrebujete zlepšiť svoj zákaznícky servis?

Poskytnite rýchlu a pohodlnú podporu zákazníkom pomocou softvéru, ktorý umožňuje live chat, call centrum a automatizáciu. Analyzujte spätnú väzbu od zákazníkov a vytvárajte personalizovaný zákaznícky servis.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

Start Free Trial x