Hodnotenie agentov

Vyvarujte sa poskytovaniu zlej zákazníckej podpory tým, že svojim zákazníkom umožníte hodnotiť odpovede vašich agentov zákazníckej podpory. Identifikujte negatívne trendy vo svojej zákazníckej podpore a konajte vzhľadom na ne. Plne využite funkciu hodnotenia agentov.

Hodnotenie agentov v live chate - LiveAgent
Hodnotenie agentov v live chate

Vaši zákazníci vám môžu poskytnúť spätnú väzbu o svojej skúsenosti s oddelením zákazníckej podpory hodnotením ich komunikácie s konkrétnym agentom. Umožnite svojim zákazníkom hodnotiť odpovede agenta na chatoch alebo e-mailoch.

Prehľad hodnotenia agentov

LiveAgent ponúka report o pochválených a pokarhaných agentoch s komentármi zákazníkov. Prehľad môžete exportovať do súboru CSV.

Ak sa dozviete viac o svojich agentoch, môžete odmeniť svojich najlepších agentov a podporiť tých, ktorí v tejto chvíli nedosahujú dostatočné výsledky. Identifikujte negatívne trendy vo svojej zákazníckej podpore a konajte vzhľadom na ne. Plne využite funkciu hodnotenia agentov.

Receive immediate agent feedback

Learn from customer ratings in real-time and improve your customer satisfaction. Try it today. No credit card required.

Články bázy znalostí

Zistite viac informácií

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru