iOS

Služba zákazníkom nekončí, keď opustíte svoj pracovný stôl. LiveAgent ponúka natívnu aplikáciu pre iOS na vaše obľúbené mobilné zariadenie, aby ste mohli poskytovať služby zákazníkom aj v pohybe.

Youtube video: How to Chat on the go with LiveAgent iOS app | www.liveagent.com

Stiahnite si bezplatnú iOS aplikáciu LiveAgent. Umožní vám zostať v kontakte so svojimi návštevníkmi webu aj mimo kancelárie. Môžete s nimi chatovať kdekoľvek, posielať rýchle odpovede a imponovať svojim zákazníkom s neustálou podporou.

Hlavné vlastnosti:

  • Vyriešiť, preniesť a odpovedať na tikety.
  • Chaty a oznámenia o správach
  • Použite prednastavené filtre na usporiadanie vašich tiketov.
  • Prezrite si značky, poznámky a oddelenia pre každý tiket.

Úplna zákaznícka podpora priamo vo vašich rukách. Riešte tikety a buďte produktívny aj na cestách!

Stiahnite si iOS aplikáciu LiveAgent

Integrate hundreds of tools through API

Want to connect your own tool with LiveAgent? No problem, you can do so using our API key. Try it today for free. No credit card required.

Poskytujte podporu, majte aktuálne informácie o tiketoch a robte viac s aplikáciou LiveAgent pre Android. Môžete to urobiť, aj keď ste mimo svojho pracovného stola.

Android

LiveAgent je softvér pre zákaznícku podporu a podniky. Obsahuje množstvo funkcií vrátane telefónnych systémov VoIP. LiveAgent ponúka bezpečnosť a ochranu súkromia. Má aj mobilnú aplikáciu pre help desk a rôzne produkty pre zákaznícku podporu. Kontaktujte oddelenie predaja pre ukážku softvéru a aktualizácie. Zarezervujte si prehliadku softvéru cez telefonát.

Live Chat je ideálnym spôsobom, ako poskytnúť kvalitnú zákaznícku podporu. Vyberte si dizajn a vložte chat na svoje webové stránky práve teraz s LiveAgentom.

Tlačidlo chatu

Spoločnosť Quality Unit, LLC sa zaoberá softvérom pre zákaznícku podporu, telefónne systémy VoIP a iné. Poskytuje aj akadémiu a šablóny pre webstránky. Kontaktné informácie sú dostupné na stránke a klienti môžu získať prihlasovacie údaje k softvéru cez emailovú schránku.

LiveAgent nám pomohol dosiahnuť 2 dôležité ciele: zvýšenie spokojnosti zákazníkov a objemov predaja. Pridajte sa k tisícom spokojných zákazníkov.

Tisícky spokojných zákazníkov | LiveAgent

LiveAgent je nástroj na live chat, ktorý nám pomáha zlepšiť služby pre zákazníkov. Mnohí zákazníci a firmy sú spokojní s jeho používaním a vylepšuje to ich produktivitu. LiveAgent podnecuje agentov, aby poskytovali lepšiu podporu zákazníkom a zvyšuje konverzný pomer predaja.

LiveAgent má neobmedzené nahrávky hovorov, čo znamená, že každý hovor je zaznamenaný a uložený v LiveAgente pre právne alebo výcvikové účely.

Neobmedzené nahrávky hovorov

LiveAgent má neobmedzené nahrávky hovorov, čo znamená, že každý hovor je zaznamenaný a uložený v LiveAgente pre právne alebo výcvikové účely.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru