• Funkcie
  • Spätná väzba a návrhy

Spätná väzba a návrhy

Motivujte zákazníkov, aby vám posielali nové nápady a spätnú väzbu pre budúci vývoj. Diskutujte o nápadoch s vašimi zákazníkmi v jednoducho použiteľnom fóre pre spätnú väzbu. Viete, aké sú pre vašich zákazníkov najdôležitejšie funkcie? Nechajte ich hlasovať! Jasne komunikujte pokrok realizácie s vašimi zákazníkmi pomocou najlepšieho softvéru pre bázu znalostí v okolí.

Tlačidlá spätnej väzby

  • Pridanie tlačidla spätnej väzby na webovú stránku umožňuje vašim návštevníkom poskytnúť vám spätnú väzbu a návrhy, alebo hlasovať za existujúce návrhy.
  • Ak zákazník odosiela spätnú väzbu, vytvorí sa tiket, aby ste boli informovaní a mohli zareagovať, ak je to potrebné.
  • Môžete mať viac tlačidiel na vyhľadávanie spätnej väzby na rôznych nástenkách spätnej väzby.

Zbierajte dôležitú spätnú väzbu od svojich zákazníkov umiestnením tlačidla Spätná väzba kdekoľvek na vašej webovej stránke. Prispôsobte si tlačidlo Spätnej väzby tak, aby vyhovovalo vášmu podnikaniu.

Vyberte si z mnohých preddefinovaných pozícií a štýlov tlačidla Spätná väzba:

Nenašli ste správny štýl pre svoje tlačidlo spätnej väzby? Nebojte sa, môžete si vytvoriť vlastné tlačidlo nahraním obrázku alebo napísaním vášho vlastného HTML kódu.

Allow your customers to search for help

Add a search bar to your knowledge base to make it easier than ever to find important information. Try it today. No credit card required.

Zdroje bázy znalostí

Zistite viac podrobností

Softvér bázy znalostí je nevyhnutnosťou pri poskytovaní podpory vašim zákazníkom. LiveAgent ponúka nielen to, ale aj viac. Zistite, prečo by ste si mali vybrať LA.

Posilnite zákazníkov pomocou softvéru bázy znalostí

Báza znalostí môže zlepšiť zákaznícku skúsenosť a spokojnosť. Je vhodné vytvoriť kategóriu pre každý jazyk. Nadnárodné spoločnosti môžu informovať zamestnancov o novinkách spoločnosti, produktoch a službách prostredníctvom bázy znalostí. Dobre napísané články bázy znalostí poskytujú potrebné informácie pre náročných zákazníkov.

Live Chat je ideálnym spôsobom, ako poskytnúť kvalitnú zákaznícku podporu. Vyberte si dizajn a vložte chat na svoje webové stránky práve teraz s LiveAgentom.

Tlačidlo chatu

Spoločnosť Quality Unit, LLC sa zaoberá softvérom pre zákaznícku podporu, telefónne systémy VoIP a iné. Poskytuje aj akadémiu a šablóny pre webstránky. Kontaktné informácie sú dostupné na stránke a klienti môžu získať prihlasovacie údaje k softvéru cez emailovú schránku.

Stavitel bázy znalostí, vám pomôže vytvárať kategórie v zákazníckom portáli a poskytnúť vašim zákazníkom znalosti, ktoré si môžu nájsť sami.

Báza znalostí

Stavitel bázy znalostí, vám pomôže vytvárať kategórie v zákazníckom portáli a poskytnúť vašim zákazníkom znalosti, ktoré si môžu nájsť sami.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru