Pracovné hodiny

Zoptimalizujte svoj časový rozvrh. Pracovné hodiny si môžete nastaviť tak, aby to vyhovovalo vám aj vašim zákazníkom. Aj vaši najlepší agenti si potrebujú dať niekedy prestávku, nie každá spoločnosť dokáže prevádzkovať svoj help desk 24/7. Ak neposkytujete zákaznícku podporu 24/7, neoplatí sa vám do SLA úrovní zahrnúť aj víkendy. Ak by ste ich však zahrnuli, v pondelky by vyzerali vaše SLA reporty celkom hrozivo. To isté platí aj pre sviatky – ak nechcete aby SLA vašich tiketov nestartli počas vašej nečinnosti.

Pracovné hodinyPríklad pracovných hodín

Nastavenie pracovných hodín vám umožní získať pre vašich agentov nejaký ten priestor pre oddych. Umožní vám poskytnúť informácie vašim zákazníkom o vašom fungovaní a pripraviť sa na poskytovanie zákazníckej podpory. V prípade, že vás budú chcieť zákazníci aj naďalej kontaktovať, budú vám môcť zanechať správu offline. Tiket bude vytvorený a uložený, takže sa k nemu budete môcť vrátiť keď začnete pracovať.

Ako si nastaviť pracovné hodiny

LiveAgent funkcia pracovných hodín nastavuje úrovne SLA tak, aby konali iba v určených časoch s výlukou počas sviatkov.

Ako si nastaviť pracovné hodinyPracovné hodiny

Príklad

Váš help desk funguje v štandardných pracovných hodiných od 9.00 do 17.00, od pondelka do piatku. Ak o 16.00 v piatok prijmete tiket, v pondelok o 9.00 bude iba 1 hodinu starý.

Báza znalostí

Zistite viac

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru