GetResponse

Ak chcete začať používať GetResponse s LiveAgentom, postupujte podľa nižšie uvedeného sprievodcu integráciou.

  • Najskôr musíte mať aktívny účet GetResponse.
  • Ak tak urobíte, aktivujte doplnok GetResponse v sekcii Pluginy LiveAgent.
  • Konfigurujte a skopírujte svoje API GetResponse. Potvrďte a prihláste sa na odber!

Čo je GetResponse?

GetResponse je webová e-mailová marketingová služba. Umožňuje plánovať e-mailové správy (nazývané sekvenčné automatické odpovede) a automatizuje proces sledovania po pridaní nových potenciálnych zákazníkov. Môžete doručovať informačné newslettre a ľahko spravovať zákazníkov v jednom rozhraní. GetResponse je jednou z najpopulárnejších služieb automatickej odpovede od doby, kedy ju v roku 1998 uviedol Simon Grabowski.

Ako to funguje?

Začnite pridávať svoje kontakty do e-mailových kampaní GetResponse priamo v službe LiveAgent. Aby sa zabránilo odosielaniu spam e-mailov, pri prihlásení na odber kontaktu sa odošle e-mail s potvrdením. (Prihlásenie na odber musí byť potvrdené kontaktom).

Príklad:

Pán Marsellus Wallace je veľmi aktívny a zvedavý zákazník. Chcete ho informovať o všetkom, čo sa týka LiveAgenta. Aktiváciou doplnku GetResponse ho môžete prihlásiť na odber ktorejkoľvek z vašich aktuálnych e-mailových kampaní. Pán Wallace dostane e-mail s prihlásením a potvrdí svoj odber. Teraz mu môžete začať posielať akýkoľvek e-mail prostredníctvom služby GetResponse.

Príklad: - App - Uploads - 2019 - 09 - GetResponse Subscribe.png
Príklad: - App - Uploads - 2019 - 09 - Csm ScreennewGR3 Fb92cbcba0.png
Späť na integrácie Vytvorte si účet zdarma

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru