Help desk softvér pre malé firmy

Rozšírte váš biznis vďaka najlepšie hodnotenému help desk softvéru LiveAgent. Zostaňte v bližšom kontakte s vašimi zákazníkmi a pomôžte im vyriešiť ich požiadavky rýchlejšie vďaka pokročilým funkciám..

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Help desk softvér pre malé firmy
Slido green logo

Objavte softvér zákazníckych služieb pre malé firmy

Woman holding a smartphone in hand

Staňte sa prístupnými a dostupnými

Bez ohľadu na to, aký veľký je váš začínajúci podnik, zákazníci alebo potenciálni investori vás budú kontaktovať prostredníctvom bežného e-mailu, call centra alebo live chatu. Využite silu live chatu či univerzálnej doručenej pošty a využite každú príležitosť pre získanie spokojného zákazníka.

Optimalizujte tok každodenných úloh

Začínajúce malé a stredné podniky zvyčajne tvoria najväčšiu časť národného hospodárstva a majú najväčší podiel na HDP. Navzájom sa líšia formami alebo veľkosťami. Spoločné však majú to, že chcú mať verných a spokojných zákazníkov. Nasadenie viackanálového help desk softvéru pre malé podniky môže mať veľký vplyv na každodenné úlohy. Využite potenciál výkonných automatizačných funkcií ako sú časovanie, automatická distribúcia hovorov a mnoho ďalších. Investujte ušetrený čas do dôležitejších častí vášho podnikania.

Organize your projects
Learn from customer analytics and insights

Pomôžte svojim budúcim kolegom

Uchádzači o zamestnanie si niekedy nemusia byť istí svojím rozhodnutím uchádzať sa o danú pracovnú ponuku. Uverejniť voľné pracovné miesto s podrobným popisom niekedy jednoducho nestačí, pretože sa môže vyskytnúť množstvo ďalších otázok. Poskytnite svojim budúcim kolegom bezproblémovú a okamžitú pomoc prostredníctvom live chatu a pomôžte im urobiť správny krok!

Šťastní zákazníci sú tí najlepší zákazníci

Ponúkame prenos dát z väčšiny populárnych help desk riešení.

Šťastní zákazníci sú tí najlepší zákazníci

Aký prínos bude mať implementácia LiveAgent pre vaše malé a stredné podniky?

Aký prínos bude mať implementácia LiveAgent pre vaše malé a stredné podniky?

Zákaznícka podpora poskytovaná 24/7

Zákaznícka podpora poskytovaná 24/7

Ušetrené časové zdroje zlepšujú návratnosť investície

Ušetrené časové zdroje zlepšujú návratnosť investície

Znížené náklady vďaka dostupnej cene

Znížené náklady vďaka dostupnej cene

Zvýšená spokojnosť a lojalita zákazníkov

Customer providing review for service on mobile phone

Zvýšená spokojnosť zákazníkov

Ako môže váš malý podnik alebo startup zvýšiť efektivitu, znížiť náklady či zlepšiť spokojnosť zákazníkov – a to všetko súčasne? Využite natívny viackanálový prístup LiveAgent, poskytujte vynikajúci zákaznícky servis vo všetkých komunikačných kanáloch a vybavte vašich agentov najmodernejšími funkciami.

Zaplaťte menej za viac pokročilých funkcií

Existuje množstvo spôsobov, ako môžu startupy a malé podniky investovať svoj čas a peniaze. Tieto výdavky sa často kopia veľmi rýchlo. V LiveAgente veríme, že by ste mali mať možnosť zvoliť si tie najlepšie funkcie pre váš obchodný plán. Ponúkame vám neustále možnosti, nie obmedzenia.

Do more customer support for less money
Woman ordering food

Uzatvárajte viac ponúk v reálnom čase

Zabudnite na integráciu live chatu tretej strany s technickou podporou LiveAgenta. Live chat je natívnou súčasťou nášho softvéru. Disponuje pokročilou automatizáciou, formulármi pred chatom, prílohami, prieskumami spokojnosti a úplným prispôsobením.

Najdostupnejšia cena

Získajte naše profesionálne help desk riešenie za pevnú mesačnú cenu bez skrytých poplatkov alebo dlhodobých záväzkov. Prihláste sa na 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, aby ste získali prístup ku všetkým dostupným funkciám.

Na čo čakáte? Začnite zvyšovať rýchlosť odozvy ešte dnes!

Package Name

Bezplatný plán

Navždy bezplatný účet LiveAgent s určitými obmedzeniami

$0 /mesiac
Package Name

Ticket

Ideálny pre malé a stredné podniky

$15 /mesiac

Budete v dobrých rukách!

Viete, čo majú Huawei, BMW, Yamaha a O2 spoločné? Tipujete správne… Je to LiveAgent

Vyskúšať zadarmo Nevyžadujeme kreditné karty

FAQ

Prečo malé podniky potrebujú help desk softvér?

Help desk softvér môže mať obrovský vplyv na povedomie o značke. Poskytovanie efektívnej a bezproblémovej podpory zákazníka je v dnešnej dobe obrovským prínosom. Často sa to cení viac ako konkurenčné ceny alebo dokonca kvalita produktu.

Čo ponúka LiveAgent malým firmám?

LiveAgent ponúka dve varianty pre malé a stredné podniky. Prvou z nich je bezplatný účet. Aj keď má určité obmedzenia, môže byť skvelým pomocníkom pre začínajúce podniky alebo malé firmy. Ak ste však pripravení investovať, naše predplatné Ticket je pre vás tou najlepšou voľbou. Ide o cenovo dostupný a efektívny spôsob poskytovania kvalitných služieb zákazníkom.

V čom sa líši help desk riešenie pre malé podniky?

Rozdiel je hlavne v dostupných funkciách. Naše predplatné Ticket má neobmedzenú históriu tiketov, e-mailové adresy, zákaznícky portál a fórum. Má však určité obmedzenia týkajúce sa prispôsobenia. Zoznam funkcií pre každé predplatné nájdete v našom cenníku.

Ako si vybrať help desk riešenie pre malé firmy?

Prvým krokom je zistiť, aké sú vaše obchodné potreby. Po zostavení tohto zoznamu môžete začať skúmať spoločnosti. Najlepším spôsobom je skontrolovať referencie a recenzie od renomovaných spoločností, ako sú G2 alebo Capterra. Ďalším krokom je porovnanie funkcií, použiteľnosti a samozrejme ceny. To vám pomôže zúžiť váš výber. V neposlednom rade určite vyskúšajte help desk softvér pred samotným zakúpením predplatného. Nechajte svojich help desk agentov otestovať použiteľnosť, funkcie a vyberte si softvér, ktorý uprednostňuje vaša spoločnosť. V službe LiveAgent je prioritou číslo jedna spokojnosť našich zákazníkov. Poskytujeme teda aj 14-dennú bezplatnú skúšobnú verziu pre všetky naše predplatné.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru