Prechádzate z Aircall na LiveAgent?

Migrujte na LiveAgent s pomocou našich špecialistov technickej podpory. Prenesieme za vás všetky vaše údaje – to všetko zadarmo! Zavolajte nám a začnite migrovať svoje údaje ešte dnes.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Migrácia údajov z jedného riešenia na druhé

Bezplatný prenos dát

Neváhajte nás kontaktovať e-mailom na adrese support@liveagent.com alebo prostredníctvom live chatu ohľadom možností migrácie údajov z Aircall na LiveAgent. Môžete si pohodlne oddýchnuť, kým bezpečne prenesieme všetky vaše údaje na váš nový účet LiveAgent.

Chceli by ste migrovať údaje vo vlastnej réžií?

LiveAgent ponúka migračné pluginy pre rôzne help desk softvéry a v súčasnosti pracujeme na špecifickom migračnom plugine z Aircall. Zostaňte s nami v kontakte a získajte ďalšie informácie.

Osoba kódujúca softvér, ktorá migruje dáta

Aké typy údajov môžete migrovať z Aircall?

3-hviezdičkový feedback

Spätná väzba

Migrujte všetku spätnú väzbu získanú na vašom zákazníckom portáli.

Agent zákazníckej podpory sediaci pred laptopom

Ľudia

Jednoducho migrujte agentov, administrátorov, koncových užívateľov a zákazníkov

Značky

Značky

Migrujte všetky oddelenia a značky tiketov.

Doručený email v schránke

Tikety

Migrujte tikety, prílohy, polia kontaktov a polia tiketov.

Ste pripravení preniesť svoj Aircall účet do LiveAgenta?

Zoznámte sa s výhodami, ktoré získate pri prechode na LiveAgent

Zákaznícky poskytujúci hodnotenie na smartfóne

Nepretržitá podpora našich agentov. Sme tu, kedykoľvek nás potrebujete.

Dokonalý help desk softvér

Užitočné nástroje, viac ako 175 funkcií a viac ako 40 dostupných integrácií. Máme všetko, čo potrebujete.

Osoba zbierajúca peniaze do sieťky

Získajte doživotne bezplatný LiveAgent účet alebo si vyberte jeden z našich 3 spoplatnených plánov.

Osoba hľadajúce najlepšie dostupné riešenie

Vyberte si jednu zo 43 dostupných jazykových mutácií. LiveAgent takisto podporuje aj jazykovo prispôsobiteľné widgety.

Migrujte svoje dáta z Aircall ešte dnes

LiveAgent je najlepšie hodnotený softvér zákazníckej podpory pre malé a stredné podniky v roku 2020. Pridajte sa do klubu spoločností Huawei, BMW či Yamaha pri poskytovaní špičkovej zákazníckej podpory.

Package Name

All-inclusive

Ideálny pre malé podniky, agentúry či veľké korporácie

39 /m

Budete v dobrých rukách!

Viete čo majú Huawei, BMW, Yamaha a O2 spoločné? Tipovali ste správne… Je to LiveAgent!

Skúste to teraz, zadarmo! Nevyžadujeme kreditné karty

Migrujete z iného softvéru call centra?

AirCall Birdseed Bitrix24 CallHub CallPage Channels Chaport Crisp Customerly Dashly Drift Extend Freshdesk Front Genesys Gist Gmail Gorgias Groove HappyFox HelpShift Helprace HelpScout HelpCrunch HubSpot Service Hub Intercom Jira Kayako Kustomer LeadDesk LiveCall LiveChat LiveHelpNow LivePerson Lucep Novocall Olark osTicket OTRS Outlook PureChat Qonvo Samanage SmartsUpp SolarWinds SpiceWorks SupportBee Tawk TeamSupport Teamwork Desk Verloop Vision Vocalcom Zendesk Zendesk Talk Zoho Desk Zopim
Súvisiace článkyMigrácia z Aircall
Prispôsobte a vylepšite vaše pracovné postupy pomocou funkcie značiek. Tikety môžete označiť pojmami podľa vlastného výberu. Náš softvér vás limitovať nebude.

Značky

LiveAgent je softvér zákazníckej podpory, ktorý ponúka rôzne funkcie vrátane integrácie, podpory, migrácie dát a reportovania. Značky umožňujú organizáciu a manažovanie pracovných postupov prostredníctvom pridávania, filtrovania a reportovania tiketov.registrovať sa a začať využívať bezplatný účet.

Ak potrebujete priraďovať určité tikety iba agentom s príslušnou odbornosťou, môžete použiť funkciu oddelení. Tikety budú automaticky triedené a priradené znalým agentom, čo vám pomôže skrátiť čas riešenia tiketov.

Oddelenia

LiveAgent je softvér zákazníckej podpory s množstvom funkcií, ako je portál zákazníckej podpory, migrácia dát, dostupnosť systému, produktové zmeny a partneri. Vytváranie oddelení umožňuje efektívne spravovať tikety a distribuovať prácu medzi agentov.

LiveAgent nám pomohol dosiahnuť 2 dôležité ciele: zvýšenie spokojnosti zákazníkov a objemov predaja. Pridajte sa k tisícom spokojných zákazníkov.

Tisícky spokojných zákazníkov | LiveAgent

Spoločnosti ako LiveAgent, Contrado a E.ON ponúkajú širokú škálu produktov a služieb, vrátane softvéru, kreatívnych produktov a energetických riešení. LiveAgent poskytuje ukážku softvéru, ktorá pomáha dosiahnuť obchodné ciele a zvýšiť spokojnosť zákazníkov.

Vložte vložené obrázky do tela svojich tiketov pomocou funkcie LiveAgent - Kopírovať a prilepiť. Prečítajte si o tom v článku a sledujte naše video.

Kopírovať a prilepiť obrázky

Tento text obsahuje informácie o softvéru zákazníckej podpory, telefónnych systémoch VoIP a rôznych softvéroch pre podniky. Taktiež uvádza kontaktné informácie a možnosti registrácie pre záujemcov. V závere text upozorňuje na momentálny stav tvorby softvéru LiveAgent, ktorý bude poskytovať zákaznícku podporu.

Univerzálna schránka je inteligentnejšia verzia vášho e-mailu, ktorá zjednocuje e-maily, live chaty, hovory a správy zo sociálnych médií do jednej doručenej pošty.

Univerzálna schránka

Univerzálna schránka LiveAgenta zjednocuje správy z rôznych kanálov do jedného ovládacieho panela, čo je nevyhnutný nástroj pre oddelenia zákazníckej podpory. Poskytuje automatické priraďovanie tiketov, pravidlá automatizácie a značkovanie správ, čím zvyšuje produktivitu a efektívnosť.

LiveAgent is a help desk solution that connects multiple channels in one interface. Find out more about LiveAgent and its business/industry benefits.

Test rýchlosti písania

Rýchlosť písania v zákazníckej podpore je dôležitá pre zvýšenie produktivity a spokojnosti zákazníkov. Skratky pomáhajú zefektívniť prácu a test rýchlosti písania by sa mal absolvovať aspoň raz mesačne. Na rýchlosti písania záleží u zástupcov zákazníckej podpory, sekretárok a administratívnych pracovníkov. Test rýchlosti písania od LiveAgenta je zadarmo a prstové umiestnenie na klávesnici nie je dôležité. Precvičovanie písania a postupné zvyšovanie rýchlosti môže pomôcť zlepšiť schopnosti pri písaní na počítači.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

Start Free Trial x