• Funkcie
  • Upozornenia v aplikácii Slack

Upozornenia v aplikácii Slack

Slack je dobre známa cloudová platforma pre okamžité posielanie správ. Slack sa používa na spojenie s vašimi spolupracovníkmi a na okamžité rozhovory s nimi o pracovných otázkach, projektoch alebo dokonca aj na neformálne rozhovory počas voľného času. Je populárny, pretože je jednoduchý a mnoho podnikov začalo používať Slack ako svoj hlavný komunikačný kanál. Slack začal ako jednoduchý projekt, ktorý zameriaval na zabezpečenie priorít zákazníckej spätnej väzby a poskytovania jednoduchého priestoru na komunikáciu v rámci spoločností. Preto nie je divu, že sa Slack stal najpopulárnejšou platformou pre posielanie správ pre podniky po celom svete.

Slack-notifications-LiveAgent

Vždy keď niekto pošle správu vám alebo do kanála, v ktorom sa nachádzate, dostanete notifikáciu. Od predaja, ľudských zdrojov až po vývoj produktov, všetko je zjednotené do jedného jediného centra.

A čo s tým má zákaznícka podpora? Pre to najlepšie a najjednoduchšie používanie aplikácie Slack v kombinácii so softvérom LiveAgent sme vyvinuli novú funkciu, ktorá vás bude informovať o všetkom čo sa udeje aj počas toho, ako budete vykonávať inú prácu. Vďaka nej budete môcť odpovedať na otázky zákazníkov čo najrýchlejšie.

LiveAgent Vám umožňuje jednoduchšie sledovať Vaše tickety pomocou upozornení v Slacku.

Nikdy nezmeškajte otázky zákazníkov, dokonca aj keď diskutujete o iných nápadoch. Informujte vašich agentov o najnovších aktualizáciách s integrovaním Slacku a LiveAgenta.

Hlavné výhody

  • Už viackrát nezabudnete vyriešiť nový tiket počas vašej komunikácie s kolegom na Slacku

S integráciou vášho softvéru LiveAgent s aplikáciou Slack môžete vidieť, čo sa deje s vašimi tiketmi, keď sa staráte o svoje podnikanie v Slacku. Vždy, keď sa otvorí nový tiket, rieši sa alebo keď dostanete odpoveď od zákazníka, budete informovaní prostredníctvom oznámení na paneli upozornení Slacku.

  • Prečítajte si dôležité aktualizácie pravidiel

Zistite, či sa niečo dôležité zmenilo vo vašich LiveAgent pravidlách. Vždy, keď sa pravidlo zmení, keď ste v aplikácii Slack, budete o tom upozornený.

  • Jednoduché nastavenie

Nastavenie tejto integrácie je veľmi jednoduché. Toto nastavenie môžete v priebehu niekoľkých minút vykonať prostredníctvom konfiguračného panela LiveAgent. Všetko bude pre vás pripravené a nastavené čo najrýchlejšie, aby ste sa mohli sústrediť na dôležitejšie veci.

  • Zostaňte s vašimi agentmi v kontakte

Posielajte správy zo softvéru LiveAgent do aplikácie Slack – diskutujte o nápadoch, poskytujte rýchle rady alebo komunikujte s vašimi agentmi prostredníctvom možnosti “odoslať správu Slack”.

  • Prispôsobte si oznámenia

Šablóny oznámení je možné jednoducho prispôsobiť vašim preferenciám.

Say goodbye to unanswered tickets

Get Slack notifications about each new ticket, or ticket response. Try it today. No credit card required.

Výhody na strane spoločnosti

  • Integrácia Slack vám ušetrí drahocenný čas tým, že budete neustále informovaní o tom, čo sa deje vo vašom používateľskom paneli
  • Automatické upozornenia o nových tiketoch, existujúcich tiketoch a nových pravidlách
  • Informujte svojich agentov v Slacku prostredníctvom softvéru LiveAgent jednoducho odoslaním správy na váš kanál
  • Jednoduchá implementácia, žiadne komplikované postupy

Implementácia a nastavenia

Nastaviť si oznámenia v aplikácii Slack je veľmi jednoduché a zvládnete to aj sami. Buďte vždy informovaný o tých najnovších aktualizáciách pravidiel a o vzniku nových tiketov. Celé nastavenie trvá len niekoľko minút.

Krok 1

Prvým krokom je nastaviť si funkciu Slacku. Prezrite si zoznam LiveAgent funkcií na paneli admina. Vaša cesta by mala ďalej smerovať do “Nastavenia” a časti “Slack”.

Krok 2

Po úspešnej aktivácii kliknite na tlačidlo “Pridať do Slacku”. Tlačidlo sa vám znova zobrazí aj v sekcii nastavení Slacku. Neskôr sa zobrazí vyskakovacie okno štandardnej autorizácie, ktoré stačí vyplniť.

Krok 3

Ak úspešne dokončíte integráciu vášho softvéru LiveAgent s aplikáciou Slack, môžete si nastaviť nové pravidlo akcie “Odoslať správu na Slack”. Každý agent bude mať túto možnosť nastaviť si oznámenia v sekcii “Upraviť profil”. Po nastavení aplikácie Slack aj z ich strany im bude odoslaná testovacia správa priamo do Slacku.

Ste pripravený si to vyskúšať? Nasledujte tieto tri jednoduché kroky a vyskúšajte si poslať tiket z vášho softvéru LiveAgent. Prispôsobte si oznámenia vašim potrebám. Prejdite k nastaveniam Slacku a prezrite si všetky možnosti. Vyberte si to pravé pre vás.

Ste pripravený ovládnuť aplikáciu Slack?

Aplikácia Slack a softvér LiveAgent sú veľmi výkonné nástroje, pričom každý z nich je zostavený na iný účel. Získať stabilný, spoľahlivý a intuitívny softvér predstavuje vždy hodnotnú investíciu pre vás a vašu spoločnosť. Slack ako nástroj pre komunikáciu je neoceniteľný a pri používaní v kombinácii so softvérom LiveAgent bude vaša spoločnosť pripravená prosperovať, vaši agenti budú vždy informovaní o všetkom a o vašich zákazníkoch bude vždy rýchlo a efektívne postarané. Poskytujte zákaznícku podporu novým, lepším a jednoduchším spôsobom.

Prečo si to nevyskúšate sami? LiveAgent poskytuje výkonný softvér so spoľahlivou zákazníckou podporou za dostupné a spravodlivé ceny. Prezrite si naše flexibilné cenové plány alebo si vyskúšajte náš softvér na 14 dní zadarmo.

“Hľadali sme čo najlepšiu náhradu za softvér Kayako, ktorý nám už dlhšiu dobu nevyhovoval. Na začiatok sme si vyskúšali softvér Freshdesk, no ten tiež nebol tým pravým pre nás. Až keď sme si vyskúšali LiveAgent, tak sme boli úplne presvedčení o tom správnom softvéri pre nás.
Najlepšou časťou na softvéri Live Agent je jeho distribúcia tiketov našim agentom. Práve tá poskytuje priestor pre efektívne riešenie problémov a otázok zákazníkov a predchádza vyberaniu si tých najjednoduchších tiketov. Je to skvelý softvér plný výkonných funkcií a integrácií. Aj napriek tomu, že ich všetky potrebovať nebudete, poskytne vám všetko to, čo potrebovať budete.”  Sampo S G2

Zlepšite svoju rýchlosť odpovedania o 26% pomocou LiveAgenta. Vaši zákazníci budú mať radosť a objem vášho predaja sa zvýši. Vyskúšajte LiveAgent ešte dnes.

Potrebujete zvýšiť rýchlosť odpovedania?

Rýchla a rapídna odpoveď na otázky zákazníkov zvyšuje vernosť značky, tržby a predaj. 66% zákazníkov považuje za dôležité, aby podnik rešpektoval ich čas. Implementácia live chatu zvyšuje vernosť zákazníkov, predaj a výnosy. Rýchle reagovanie na podnety zákazníkov posilňuje dôveru a lojalitu a vedie k ďalším opakovaným nákupom a spokojnosti. Preto by sa mal podnik snažiť odpovedať čo najrýchlejšie.

Skvelá zákaznícka podpora je založená na dobrom help desk softvéri. Vyskúšajte si softvér LiveAgent na 14 dní zadarmo. Budujte si vzťahy so zákazníkmi, zvyšujte ich lojalitu a zároveň aj vaše predaje.

Help desk softvér pre poskytovanie lepších služieb zákazníkom

Help desk softvér zachytáva všetku komunikáciu od zákazníkov a zoskupuje ju do tiketov, aby bola ľahšie spracovateľná pre agentov zákazníckej podpory. To zlepšuje porozumenie problémom zákazníkov a umožňuje rýchlejšie odpovede na ich otázky.

Skvelý zákaznícky servis môžete dosiahnuť iba vďaka správnemu help desk softvéru. Vyskúšajte si softvér LiveAgent cez 14-dňovú skúšobnú verziu. Vytvárajte si pevné vzťahy s lojálnymi zákazníkmi a zvyšujte vaše predaje.

Porovnávatealternatívy help desk softvéru?

Text popisuje cenové balíky a funkcie LiveAgent v porovnaní s konkurentmi. LiveAgent ponúka tiketing, live chat, vstavané call centrum, Facebook a Twitter doplnok, pravidlá a automatizáciu, pracovné hodiny a SLA, denník auditu, neobmedzenú históriu tiketov a voľný branding. Konkurenčné firmy ponúkajú rôzne kombinácie týchto funkcií a majú rôzne cenové balíky. Essential balík je najlacnejší, zatiaľ čo Business balík je najdrahší. LiveAgent zvyčajne ponúka nižšie ceny ako konkurenti.

Vylepšite svoje webové stránky uKit integráciou s LiveAgent. Integrácia uKit s LiveAgent vám umožňuje umiestniť na váš web tlačidlo live chatu.

uKit

Text obsahuje informácie o softvéroch zákazníckej podpory, telefónnych systémoch, VoIP, samoobslužných softvéroch a ďalších súvisiacich aplikáciách. Je možné získať kontakty na oddelenie predaja, prihlásiť sa ku odberu noviniek a naplánovať si ukážku softvéru. V závere je informácia o vytváraní LiveAgent účtu.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru