Slack

Slack je veľmi populárnou cloudovou platformou pre komunikáciu. Túto aplikáciu môžete používať pri komunikácii s vašimi kolegami ohľadom pracovných projektoch, úlohách, problémoch či pri bežnej neformálnej komunikácii. Popularita tejto aplikácie vyplýva z jej jednoduchého a priateľského užívateľského rozhrania. Mnoho spoločností ju používa ako hlavný komunikačný kanál. Slack začínal ako jednoduchý projekt určený na získavanie spätnej väzby od zákazníkov a poskytovanie priestoru pre komunikáciu medzi viacerými spolupracovníkmi či v rámci rôznych spoločností. Niet sa čo čudovať, že sa Slack stal najpopulárnejšou komunikačnou platformou pre spoločnosti po celom svete.

Vždy, keď vám niekto pošle správu, alebo ju pošle do kanála, ktorý sledujete, vám príde oznámenie. Všetky oddelenia, od ľudských zdrojov až po vývoj produktu, sú zoskupené do jedného miesta.

A čo s tým má zákaznícka podpora? Pre to najlepšie a najjednoduchšie používanie aplikácie Slack v kombinácii so softvérom LiveAgent sme vyvinuli novú funkciu, ktorá vás bude informovať o všetkom čo sa udeje aj počas toho, ako budete vykonávať inú prácu. Vďaka nej budete môcť odpovedať na otázky zákazníkov čo najrýchlejšie.

LiveAgent vám uľahčí prácu a sledovanie nových tiketov prostredníctvom oznámení v aplikácii Slack.

Aby sa vám už v živote nestalo, že by ste zabudli na správu od zákazníka počas riešenia iných úloh, umožnite vášmu softvéru LiveAgent prijímať tie najnovšie aktualizácie integrácie so Slack-om.

Hlavné výhody

  • Už viackrát nezabudnete vyriešiť nový tiket počas vašej komunikácie s kolegom na Slack-u

Vďaka integrácii softvéru LiveAgent s aplikáciou Slack budete vždy informovaný o aktuálnom stave vašich tiketov, a to aj počas komunikácie s vašimi kolegami na platforme Slack. Vždy, keď sa vytvorí nový tiket, vyrieši sa už jestvujúci alebo sa zmení jeho stav, budete upozornený prostredníctvom panela oznámení v Slack-u.

  • Prečítajte si dôležité aktualizácie pravidiel

Zistite, či sa v nastaveniach pravidiel softvéru LiveAgent niečo dôležité zmenilo. Zakaždým, keď sa zmení pravidlo, budete o tom informovaný aj v aplikácii Slack.

  • Jednoduché nastavenie

Nastavenie tejto integrácie je veľmi jednoduché. Toto nastavenie môžete v priebehu niekoľkých minút vykonať prostredníctvom konfiguračného panela LiveAgent. Všetko bude pre vás pripravené a nastavené čo najrýchlejšie, aby ste sa mohli sústrediť na dôležitejšie veci.

  • Zostaňte s vašimi agentmi v kontakte

Posielajte správy zo softvéru LiveAgent do aplikácie Slack – diskutujte o nápadoch, poskytujte rýchle rady alebo komunikujte s vašimi agentmi prostredníctvom možnosti “odoslať správu Slack”.

  • Prispôsobte si oznámenia

Šablóny oznámení je možné jednoducho prispôsobiť vašim preferenciám.

Výhody na strane spoločnosti

  • Integrácia s aplikáciou Slack vám ušetrí drahocenný čas tým, že budete neustále vedieť, čo sa deje vo vašom LiveAgente
  • Automatické upozornenia o nových tiketoch, existujúcich tiketoch a nových pravidlách
  • Jednoducho informujte svojich agentov zaslaním správy do aplikácie Slack prostredníctvom softvéru LiveAgent
  • Jednoduchá implementácia, žiadne komplikované postupy

Implementácia a nastavenia

Nastaviť si oznámenia v aplikácii Slack je veľmi jednoduché a zvládnete to aj sami. Buďte vždy informovaný o tých najnovších aktualizáciách pravidiel a o vzniku nových tiketov. Celé nastavenie trvá len niekoľko minút.

Krok 1

Prvým krokom je nastaviť si funkciu Slack-u. Prezrite si zoznam LiveAgent funkcií na paneli admina. Vaša cesta by mala ďalej smerovať do “Nastavenia” a časti “Slack”.

Krok 2

Po úspešnej aktivácii kliknite na tlačidlo “Pridať do Slacku”. Tlačidlo sa vám znova zobrazí aj v sekcii nastavení Slack-u. Neskôr sa zobrazí vyskakovacie okno štandardnej autorizácie, ktoré stačí vyplniť.

Krok 3

Ak úspešne dokončíte integráciu vášho softvéru LiveAgent s aplikáciou Slack, môžete si nastaviť nové pravidlo akcie “Odoslať správu Slack”. Každý agent bude mať túto možnosť nastaviť si oznámenia v sekcii “Upraviť profil”. Po nastavení aplikácie Slack aj z ich strany im bude odoslaná testovacia správa priamo do Slack-u.

Ste pripravený si to vyskúšať? Nasledujte tieto tri jednoduché kroky a vyskúšajte si poslať tiket z vášho softvéru LiveAgent. Prispôsobte si oznámenia vašim potrebám. Prejdite k nastaveniam Slack-u a prezrite si všetky možnosti. Vyberte si to pravé pre vás.

Ste pripravený ovládnuť aplikáciu Slack?

Aplikácia Slack a softvér LiveAgent sú veľmi výkonné nástroje, pričom každý z nich je zostavený na iný účel. Získať stabilný, spoľahlivý a intuitívny softvér predstavuje vždy hodnotnú investíciu pre vás a vašu spoločnosť. Slack ako nástroj pre komunikáciu je neoceniteľný a pri používaní v kombinácii so softvérom LiveAgent bude vaša spoločnosť pripravená prosperovať, vaši agenti budú vždy informovaní o všetkom a o vašich zákazníkoch bude vždy rýchlo a efektívne postarané. Poskytujte zákaznícku podporu novým, lepším a jednoduchším spôsobom.

Prečo si to nevyskúšate sami? LiveAgent poskytuje výkonný softvér so spoľahlivou zákazníckou podporou za dostupné a spravodlivé ceny. Prezrite si naše flexibilné cenové plány alebo si vyskúšajte náš softvér na 14 dní zadarmo.

“Hľadali sme čo najlepšiu náhradu za softvér Kayako, ktorý nám už dlhšiu dobu nevyhovoval. Na začiatok sme si vyskúšali softvér Freshdesk, no ten tiež nebol tým pravým pre nás. Až keď sme si vyskúšali LiveAgent, tak sme boli úplne presvedčení o tom správnom softvéri pre nás.
Najlepšou časťou na softvéri Live Agent je jeho distribúcia tiketov našim agentom. Práve tá poskytuje priestor pre efektívne riešenie problémov a otázok zákazníkov a predchádza vyberaniu si tých najjednoduchších tiketov. Je to skvelý softvér plný výkonných funkcií a integrácií. Aj napriek tomu, že ich všetky potrebovať nebudete, poskytne vám všetko to, čo potrebovať budete.”  Sampo S G2

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru