Riadenie projektu

Plánujte, sledujte a spolupracujte online s integráciou riadenia projektu ProjectManager.com

Táto integrácia vám pomáha spravovať agentov, oddelenia a umožňuje vám vytvárať nové úlohy, projekty alebo časové zostavy z vášho používateľého panelu LiveAgent.

Collaboration made easy

Use LiveAgent to collaborate with your colleagues directly inside your help desk, or connect one of your favorite tools through our API. Try it today for free.

LiveAgent je multifunkčný softvér zákazníckej podpory, ktorý zhromažďuje všetku vašu komunikáciu so zákazníkmi z viacerých sociálnych sietí a logicky ich spravuje na jednom mieste.

Softvér zákazníckej podpory na sociálnych sieťach vo vašom help desku

Podpora zákazníkov na sociálnych sieťach je novou záležitosťou. Softvér zákazníckej podpory umožňuje zhromažďovať správy zo sociálnych sietí a jednoducho komunikovať s publikom. Hlavnou výhodou je súčasť multifunkčného help desku. Pri výbere správneho softvéru by ste si mali spísať všetky požiadavky, zvážiť možnosti ako live chat, call centrum, alebo samoobslužný portál.

Získajte správu o pracovnom čase, vybavených tiketoch, chatoch, hovoroch, predaji, odmenách a ďalších položkách. LiveAgent vám ponúka dokonalú správu o agentoch. Viac sa dočítate tu.

Správa agenta

Spoločnosť Quality Unit ponúka viacero softvérových riešení pre zákaznícku podporu a help desk. Medzi nimi nájdete napríklad telefónne systémy VoIP, softvér prichádzajúceho call centra, klientský portál alebo systém správy sťažností. LiveAgent je jedným z ich produktov a ponúka možnosti integrácie a funkcie na mieru. Spoločnosť sa pyšní oceneniami a množstvom partnerov. Majú aj partnerský program a portál zákazníckej podpory. Na ich webe nájdete aj blog, slovník, šablóny či webináre.

Presuňte súbory napr. obrázky, hudbu, video alebo dokumenty prostredníctvom drag & drop priamo do vašich tiketov v systéme LiveAgent. Je to také ľahké. Prečítajte si o tom viac.

Prílohy

Presuňte súbory napr. obrázky, hudbu, video alebo dokumenty prostredníctvom drag & drop priamo do vašich tiketov v systéme LiveAgent. Je to také ľahké. Prečítajte si o tom viac.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru