Prechádzate z Bitrix24 na LiveAgent?

Naši špecialisti Vám bezplatne pomôžu pri migrácii z Bitrix24 na LiveAgent! Bezpečne za Vás prenesieme všetky údaje. Začnite migrovať svoje dáta z Bitrix24 na LiveAgent ešte dnes.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo
Migrácia údajov z jedného riešenia na druhé

Bezplatný a bezpečný prenos údajov

Kontaktujte nás prostredníctvom livechatu alebo e-mailom na support@liveagent.com a naši zástupcovia s Vami prediskutujú prenos údajov. Môžete si vydýchnuť a relaxovať, zatiaľ čo my sa postaráme o všetko potrebné, aby ste mohli čo najskôr začať využívať svoj LiveAgent účet.

Prajete si migrovať vo vlastnej réžii?

LiveAgent ponúka migračné pluginy, aktuálne pracujeme na migračnom plugine Bitrix24.

Osoba kódujúca softvér, ktorá migruje dáta

Aký druh údajov môžete migrovať z Bitrix24cdo LiveAgent?

3-hviezdičkový feedback

Spätná väzba

Migrujte spätnú väzbu z vášho zákazníckeho portálu.

Agent zákazníckej podpory sediaci pred laptopom

Ľudia

Jednoducho migrujte agentov, adminov, koncových uživateľov a zákazníkov.

Značky

Značky

Migrujte všetky vaše oddelenia a štítky s tiketmi.

Doručený email v schránke

Tikety

Migrujte tikety, prílohy, polia použivateľov a polia tiketov.

Pripravený migrovať z Bitrix24 na LiveAgent?

Zoznámte sa s výhodami, ktoré získate pri prechode na LiveAgent.

Zákaznícky poskytujúci hodnotenie na smartfóne

Vynikajúci zákaznícky servis

24/7 podpora od našich agentov. Sme tu pre Vás kedykoľvek nás potrebujete.

Dokonalý help desk softvér

Konečné help desk riešenie

Užitočné nástroje, viac ako 175 fukncií a vyše 40 integrácii. Máme všetko čo potrebujete.

Person collecting money into a net

Zvýšte objem predaja a návratnosť investícií

Získajte LiveAgent navždy zadarmo alebo si vyberte jeden z našich trochu platených plánov.

Osoba hľadajúce najlepšie dostupné riešenie

Vyberte si svoj jazyk

Vyberte si jeden zo 43 rôznych prekladov. LiveAgent podporuje aj prispôsobiteľné jazykové widgety.

Migrujte svoje dáta z Bitrix24 už dnes!

LiveAgent je najlepšie hodnotený softvér technickej podpory pre malé a stredné podniky za rok 2019 a 2020. Pridajte sa k spoločnostiam ako Huawei, BMW, Yamaha, O2 a Oxford University a poskytujte podporu na celosvetovej úrovni.

Package Name

Tiket

Pre malé firmy a podnikateľov

$15 /meciac
Package Name

Tiket+chat

Pre malé/stredné podniky a veľké spoločnosti

$29 /mesiac

Budete v dobrých rukách!

Viete, čo majú spoločné spoločnosti Huawei, BMW, Yamaha a O2? Uhádli ste… LiveAgent!

Vyskúšať zadarmo Nie je potrebná kreditná karta
G2 Crowd
Trustpilot
GetApp
Súvisiace článkyBitrix24 migrácia
Chceli by ste získať bezplatný účet k softvéru LiveAgent? Neváhajte a zaregistrujte sa! Je to veľmi jednoduché a zaberie vám to len niekoľko málo minút.

Vytvorte si bezplatný účet

Text pochádza z webovej stránky spoločnosti Quality Unit, ktorá ponúka softvér na zákaznícku podporu. Na stránke sa nachádza viacero informácií o produktoch spoločnosti, ako aj možnostiach podpory. Okrem toho sa tu nachádza aj blog, šablóny, slovník, webináre a kalkulačka nákladov. Stránku oživuje aj kontaktný formulár a možnosti sledovania spoločnosti na sociálnych sieťach. Ďalej je tu možnosť získania najnovších informácií a zliav zaslaných do emailovej schránky. Text taktiež obsahuje informáciu o tom, že je vytváraný účet do softvéru LiveAgent.

Would you like to learn more about LiveAgent? Request a free demo to learn more about LiveAgent and how it can help you succeed.

Naplánujte si ukážku softvéru

The LiveAgent software offers a demo call to help achieve business goals, such as customer satisfaction and increased sales. The call provides information about pricing, tools, features, integrations, and can be personalized to specific needs. The demo call lasts around 30 minutes but can be extended if necessary. Inviting colleagues to the call is possible and a trial account is not necessary, but useful. Setup and training sessions are also available for customer onboarding.

LiveAgent nám pomohol dosiahnuť 2 dôležité ciele: zvýšenie spokojnosti zákazníkov a objemov predaja. Pridajte sa k tisícom spokojných zákazníkov.

Tisícky spokojných zákazníkov | LiveAgent

Podnikom sa odporúča investovať do vhodného help desk softvéru na zlepšenie marketingovej stratégie a plnohodnotnej zákazníckej podpory prostredníctvom sociálnych sietí. LiveAgent je osvedčeným softvérom s neobmedzeným počtom účtov na rôznych platformách sociálnych médií. Cena za mesiac je 49 dolárov na agenta.

Viac než 35.000 spoločností po celom svete používa softvér LiveAgent pre poskytovanie lepšieho zákazníckeho servisu. Registrácia vám zaberie menej než 60 sekúnd. Na začiatok nevyžadujeme kreditné karty.

Začnite svoju bezplatnú skúšobnú verziu už dnes

LiveAgent je softvér zákazníckej podpory pre začínajúce podniky. Obsahuje mnoho integrácií a funkcií, ako aj podporný portál a systém správy sťažností. Softvér sa tiež používa pre telefónne systémy VoIP a správu e-mailov. LiveAgent ponúka bezplatné skúšobné obdobie a partnerský program. Spoločnosť je ocenená a certifikovaná.

Zistite, ako môžete znížiť nápor nových tiketov pomocou softvéru LiveAgent, ktorý ponúka viac ako 180 funkcií a integrácií technickej podpory.

Preťažený? Znížte nápor tiketov s LiveAgentom!

Ponúkame služby migrácie technickej podpory a snažíme sa mať spokojných zákazníkov. LiveAgent má robostný systém tiketovania, ktorý zjednodušuje všetky podnety do jednej doručenej pošty pre agentov a umožňuje aj live chat.

Zistite, aké benefity poskytuje náš help desk softvér a naplánujte si online telefonát - ukážku LiveAgent softvéru s jedným z našich špecialistov už dnes.

Zarezervujte si prehliadku softvéru cez telefonát

Book a software demonstration over the phone and gain a competitive advantage by talking to one of our customer support agents. Experience firsthand the benefits of LiveAgent software and see how it works. Our product is popular with customers, and we offer various features, integrations, and alternatives. We also provide support, data migration, and portal access. Our company has won awards and certificates, and we have a blog, dictionary, academy, and webinars. Our affordable software solutions cover customer support, call center systems, complaint management, and more. Contact us for sales inquiries and subscribe to our newsletter for updates and discounts.

Naša webová stránka využíva súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní predpokladáme váš súhlas s ich nasadením, ako je uvedené v našich zásadách ochrany osobných údajov a cookies..

×
Naplánujte si personalizovanú ukážku softvéru a zistite, ako LiveAgent môže pomôcť aj vašej spoločnosti rásť.

Sme dostupní vo viacerých termínoch

Naplánujte si ukážku softvéru